Košarica je prazna
 x 

Optična orodja, testerji, varilniki

Proizvajalec:
Izberite proizvajalca
Rezultati 1 - 7 od 7
-10% Orodje optika-Klešče striper 3mm, 900µm/250µm

Orodje optika-Klešče striper 3mm, 900µm/250µm

SKU izdelka :  TT1319009

Orodje optika-Klešče striper 3mm, 900µm/250µm

Prodajna cena: 17,30 €
Cena z DDV: 19,23 €
Cena brez DDV: 14,18 €
Popust: -1,93 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Čistilec optičnih konektorjev UNI trak EFB

Čistilec optičnih konektorjev UNI trak EFB

SKU izdelka :  TT1380004

Čistilec optičnih konektorjev UNI trak EFB

Prodajna cena: 127,45 €
Cena z DDV: 135,59 €
Cena brez DDV: 104,47 €
Popust: -8,14 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-6% Čistilec optičnih konektorjev UNI rezervni trak EFB

Čistilec optičnih konektorjev UNI rezervni trak EFB

SKU izdelka :  TT1380005

Čistilec optičnih konektorjev UNI rezervni trak EFB

Prodajna cena: 256,20 €
Cena z DDV: 272,56 €
Cena brez DDV: 210,00 €
Popust: -16,36 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-6% Čistilec optičnih konektorjev ST/SC EFB

Čistilec optičnih konektorjev ST/SC EFB

SKU izdelka :  TT1380003

Čistilec optičnih konektorjev ST/SC EFB

Prodajna cena: 79,96 €
Cena z DDV: 85,06 €
Cena brez DDV: 65,54 €
Popust: -5,10 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-6% Čistilec optičnih konektorjev LC EFB

Čistilec optičnih konektorjev LC EFB

SKU izdelka :  TT1380002

Čistilec optičnih konektorjev LC EFB

Prodajna cena: 110,14 €
Cena z DDV: 117,18 €
Cena brez DDV: 90,28 €
Popust: -7,04 €
Cena / kg:

Dobavljivo
Tester optični Multimode Fluke Networks FTK2000

Tester optični Multimode Fluke Networks FTK2000

SKU izdelka :  TT1319011

Tester optični Multimode Fluke Networks FTK2000

Podrobnosti

Dobavljivo
Tester optični Multimode Fluke Networks FTK1000

Tester optični Multimode Fluke Networks FTK1000

SKU izdelka :  TT1319010

Tester optični Multimode Fluke Networks FTK1000

Podrobnosti

Dobavljivo

Informacije

Kontakt ŽIRI

Kontakt TRZIN

Prijava na novice!

Prijavite se za posebne ponudbe!
Zaupajte nam. NIČ NEZAŽELJENE POŠTE!