Košarica je prazna
 x 

Optični konektorji in adapterji

Rezultati 1 - 17 od 17
-10% Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak/12)

Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak/12)

SKU izdelka :  TT7930006

Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak/12)

Prodajna cena: 35,11 €
Cena z DDV: 39,02 €
Cena brez DDV: 28,78 €
Popust: -3,90 €
Cena / kg:

Na zalogi
-11% Optični konektor ST Multimode Digitus

Optični konektor ST Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT7801020

Optični konektor ST Multimode Digitus

Prodajna cena: 1,33 €
Cena z DDV: 1,49 €
Cena brez DDV: 1,09 €
Popust: -0,16 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični konektor ST Multimode BrandRex

Optični konektor ST Multimode BrandRex

SKU izdelka :  TT0023254

Optični konektor ST Multimode BrandRex

Prodajna cena: 1,27 €
Cena z DDV: 1,40 €
Cena brez DDV: 1,04 €
Popust: -0,13 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT7801019

Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

Prodajna cena: 1,92 €
Cena z DDV: 2,12 €
Cena brez DDV: 1,57 €
Popust: -0,21 €
Cena / kg:

Na zalogi
-20% Optični konektor LC Duplex Adtek

Optični konektor LC Duplex Adtek

SKU izdelka :  TT7907008

Optični konektor LC Duplex Adtek

Prodajna cena: 2,11 €
Cena z DDV: 2,64 €
Cena brez DDV: 1,73 €
Popust: -0,52 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter Keystone LC Duplex Delock

Optični adapter Keystone LC Duplex Delock

SKU izdelka :  TT7930005

Optični adapter Keystone LC Duplex Delock

Prodajna cena: 3,00 €
Cena z DDV: 3,33 €
Cena brez DDV: 2,46 €
Popust: -0,33 €
Cena / kg:

Na zalogi
-11% Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT7930001

Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

Prodajna cena: 0,71 €
Cena z DDV: 0,79 €
Cena brez DDV: 0,58 €
Popust: -0,09 €
Cena / kg:

Na zalogi
-11% Optični adapter I člen ST Multimode BrandRex

Optični adapter I člen ST Multimode BrandRex

SKU izdelka :  TT0023206

Optični adapter I člen ST Multimode BrandRex

Prodajna cena: 0,71 €
Cena z DDV: 0,79 €
Cena brez DDV: 0,58 €
Popust: -0,09 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, BrandRex

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, BrandRex

SKU izdelka :  TT7907002

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, BrandRex

Prodajna cena: 2,24 €
Cena z DDV: 2,49 €
Cena brez DDV: 1,84 €
Popust: -0,24 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801012

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

Prodajna cena: 1,62 €
Cena z DDV: 1,79 €
Cena brez DDV: 1,33 €
Popust: -0,17 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

SKU izdelka :  TT7930002

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Prodajna cena: 1,51 €
Cena z DDV: 1,68 €
Cena brez DDV: 1,24 €
Popust: -0,17 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801014

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Prodajna cena: 1,87 €
Cena z DDV: 2,07 €
Cena brez DDV: 1,53 €
Popust: -0,21 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801026

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Prodajna cena: 1,94 €
Cena z DDV: 2,15 €
Cena brez DDV: 1,59 €
Popust: -0,21 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, BrandRex

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, BrandRex

SKU izdelka :  TT7907004

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, BrandRex

Prodajna cena: 5,49 €
Cena z DDV: 6,10 €
Cena brez DDV: 4,50 €
Popust: -0,61 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični I člen E2000/APC Simplex SM RDM EFB

Optični I člen E2000/APC Simplex SM RDM EFB

SKU izdelka :  TT7930003

Optični I člen E2000/APC Simplex SM RDM EFB

Prodajna cena: 9,61 €
Cena z DDV: 10,69 €
Cena brez DDV: 7,88 €
Popust: -1,07 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični konektor SC Duplex Multimode BrandRex

Optični konektor SC Duplex Multimode BrandRex

SKU izdelka :  TT0023253

Optični konektor SC Duplex Multimode BrandRex

Prodajna cena: 3,95 €
Cena z DDV: 4,40 €
Cena brez DDV: 3,24 €
Popust: -0,45 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični adapter I člen ST Singlemode Digitus

Optični adapter I člen ST Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7930004

Optični adapter I člen ST Singlemode Digitus

Prodajna cena: 0,74 €
Cena z DDV: 0,83 €
Cena brez DDV: 0,61 €
Popust: -0,09 €
Cena / kg:

Dobavljivo

Informacije

Kontakt ŽIRI

Kontakt TRZIN

Prijava na novice!

Prijavite se za posebne ponudbe!
Zaupajte nam. NIČ NEZAŽELJENE POŠTE!