Košarica je prazna
 x 

Optični paneli

Proizvajalec:
Izberite proizvajalca
Rezultati 1 - 24 od 32
-10% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. SM, BrandRex

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. SM, BrandRex

SKU izdelka :  TT7940009

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. SM, BrandRex

Prodajna cena: 175,91 €
Cena z DDV: 195,47 €
Cena brez DDV: 144,19 €
Popust: -19,56 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. SM, BrandRex

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, BrandRex

SKU izdelka :  TT7940010

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, BrandRex

Prodajna cena: 126,78 €
Cena z DDV: 140,86 €
Cena brez DDV: 103,92 €
Popust: -14,08 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940002

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 …

Prodajna cena: 209,79 €
Cena z DDV: 233,11 €
Cena brez DDV: 171,96 €
Popust: -23,31 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

SKU izdelka :  TT7914002

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 …

Prodajna cena: 186,55 €
Cena z DDV: 207,28 €
Cena brez DDV: 152,91 €
Popust: -20,73 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940001

Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 …

Prodajna cena: 144,19 €
Cena z DDV: 160,22 €
Cena brez DDV: 118,19 €
Popust: -16,03 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm LC  6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Optični panel 48cm LC 6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

SKU izdelka :  TT7914000

Optični panel 48cm LC 6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 …

Prodajna cena: 149,85 €
Cena z DDV: 166,51 €
Cena brez DDV: 122,83 €
Popust: -16,65 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm  ST 24x adapter, MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm ST 24x adapter, MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT0023209

Optični panel 48cm ST 24x adapter, MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 70,35 €
Cena z DDV: 78,17 €
Cena brez DDV: 57,66 €
Popust: -7,82 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm  ST 12x adapter, MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm ST 12x adapter, MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT0023208

Optični panel 48cm ST 12x adapter, MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 76,85 €
Cena z DDV: 85,39 €
Cena brez DDV: 62,99 €
Popust: -8,54 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm  SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT0023212

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 74,53 €
Cena z DDV: 82,81 €
Cena brez DDV: 61,09 €
Popust: -8,28 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex SC Simplex, prazen BrandRex

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen BrandRex

SKU izdelka :  TT7940006

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen …

Prodajna cena: 43,54 €
Cena z DDV: 48,39 €
Cena brez DDV: 35,69 €
Popust: -4,84 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT7902005

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 131,76 €
Cena z DDV: 146,40 €
Cena brez DDV: 108,00 €
Popust: -14,64 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT7902004

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 90,37 €
Cena z DDV: 100,41 €
Cena brez DDV: 74,07 €
Popust: -10,04 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm  LC  6x Duplex adap. SM, BrandRex

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, BrandRex

SKU izdelka :  TT7940007

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, BrandRex

Prodajna cena: 124,40 €
Cena z DDV: 138,23 €
Cena brez DDV: 101,97 €
Popust: -13,82 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xST Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xST Digitus

SKU izdelka :  TT7916004

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xST Digitus

Prodajna cena: 6,89 €
Cena z DDV: 7,66 €
Cena brez DDV: 5,65 €
Popust: -0,77 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 simplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 simplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916006

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 …

Prodajna cena: 6,73 €
Cena z DDV: 7,48 €
Cena brez DDV: 5,52 €
Popust: -0,74 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916002

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex …

Prodajna cena: 6,64 €
Cena z DDV: 7,38 €
Cena brez DDV: 5,44 €
Popust: -0,74 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xST Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xST Digitus

SKU izdelka :  TT7916003

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xST Digitus

Prodajna cena: 6,89 €
Cena z DDV: 7,66 €
Cena brez DDV: 5,65 €
Popust: -0,77 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 simplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 simplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916005

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 …

Prodajna cena: 6,73 €
Cena z DDV: 7,48 €
Cena brez DDV: 5,52 €
Popust: -0,74 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916001

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC duplex …

Prodajna cena: 6,89 €
Cena z DDV: 7,66 €
Cena brez DDV: 5,65 €
Popust: -0,77 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel 48cm   prazen brez čelne plošče Digitus

Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče Digitus

SKU izdelka :  TT7916000

Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče Digitus

Prodajna cena: 41,33 €
Cena z DDV: 45,93 €
Cena brez DDV: 33,88 €
Popust: -4,60 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični panel - SC slepi pokrovček BrandRex (pak/100)

Optični panel - SC slepi pokrovček BrandRex (pak/100)

SKU izdelka :  TT7914007

Optični panel - SC slepi pokrovček BrandRex (pak/100)

Prodajna cena: 27,71 €
Cena z DDV: 30,79 €
Cena brez DDV: 22,71 €
Popust: -3,09 €
Cena / kg:

Na zalogi
Novo
-10% Optični panel DIN Rail 6xSC/8xLC Digitus

Optični panel DIN Rail 6xSC/8xLC Digitus

SKU izdelka :  TT7940008

Optični panel DIN Rail 6xSC/8xLC Digitus

Prodajna cena: 15,46 €
Cena z DDV: 17,18 €
Cena brez DDV: 12,67 €
Popust: -1,72 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM4 Digitus

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM4 Digitus

SKU izdelka :  TT7940004

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM4 …

Prodajna cena: 243,16 €
Cena z DDV: 270,17 €
Cena brez DDV: 199,31 €
Popust: -27,01 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični panel 48cm  SC  8x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm SC 8x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT0023211

Optični panel 48cm SC 8x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 66,50 €
Cena z DDV: 73,88 €
Cena brez DDV: 54,51 €
Popust: -7,38 €
Cena / kg:

Dobavljivo

Informacije

Kontakt ŽIRI

Kontakt TRZIN

Prijava na novice!

Prijavite se za posebne ponudbe!
Zaupajte nam. NIČ NEZAŽELJENE POŠTE!