Košarica je prazna
 x 

Optični pretvorniki

Proizvajalec:
Izberite proizvajalca
Rezultati 1 - 19 od 19
-6% Kabel SFP+ 3m Mikrotik

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948016

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

Prodajna cena: 39,56 €
Cena z DDV: 42,10 €
Cena brez DDV: 32,43 €
Popust: -2,54 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

SKU izdelka :  TT7948014

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik …

Prodajna cena: 150,13 €
Cena z DDV: 159,71 €
Cena brez DDV: 123,06 €
Popust: -9,58 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

SKU izdelka :  TT7948015

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik …

Prodajna cena: 60,37 €
Cena z DDV: 64,21 €
Cena brez DDV: 49,48 €
Popust: -3,84 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Mikrotik

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948011

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Mikrotik

Prodajna cena: 42,47 €
Cena z DDV: 45,18 €
Cena brez DDV: 34,81 €
Popust: -2,71 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

SKU izdelka :  TT7948009

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik …

Prodajna cena: 71,99 €
Cena z DDV: 76,59 €
Cena brez DDV: 59,01 €
Popust: -4,60 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

SKU izdelka :  TT7948008

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik …

Prodajna cena: 24,01 €
Cena z DDV: 25,55 €
Cena brez DDV: 19,68 €
Popust: -1,54 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

SKU izdelka :  TT7948001

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik …

Prodajna cena: 18,02 €
Cena z DDV: 19,17 €
Cena brez DDV: 14,77 €
Popust: -1,15 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Kabel SFP+ 1m Mikrotik

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948010

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

Prodajna cena: 27,65 €
Cena z DDV: 29,40 €
Cena brez DDV: 22,66 €
Popust: -1,76 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7948002

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

Prodajna cena: 103,99 €
Cena z DDV: 115,55 €
Cena brez DDV: 85,24 €
Popust: -11,55 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102017

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Prodajna cena: 98,84 €
Cena z DDV: 109,82 €
Cena brez DDV: 81,02 €
Popust: -10,98 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

SKU izdelka :  TT7948006

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

Prodajna cena: 79,10 €
Cena z DDV: 87,90 €
Cena brez DDV: 64,84 €
Popust: -8,80 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

SKU izdelka :  TT7948005

Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

Prodajna cena: 42,53 €
Cena z DDV: 47,25 €
Cena brez DDV: 34,86 €
Popust: -4,72 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

SKU izdelka :  TT9102020

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

Prodajna cena: 42,41 €
Cena z DDV: 47,13 €
Cena brez DDV: 34,76 €
Popust: -4,72 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

SKU izdelka :  TT7948007

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Prodajna cena: 41,57 €
Cena z DDV: 46,18 €
Cena brez DDV: 34,07 €
Popust: -4,61 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550/RX1310 Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550/RX1310 Digitus

SKU izdelka :  TT9102016

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550/RX1310 Digitus

Prodajna cena: 32,45 €
Cena z DDV: 36,06 €
Cena brez DDV: 26,60 €
Popust: -3,61 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1310/RX1550 Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1310/RX1550 Digitus

SKU izdelka :  TT9102018

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1310/RX1550 Digitus

Prodajna cena: 28,61 €
Cena z DDV: 31,79 €
Cena brez DDV: 23,45 €
Popust: -3,18 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102014

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Prodajna cena: 26,63 €
Cena z DDV: 29,60 €
Cena brez DDV: 21,83 €
Popust: -2,96 €
Cena / kg:

Na zalogi
-1% Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

SKU izdelka :  TT9102006

Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

Prodajna cena: 60,79 €
Cena z DDV: 61,41 €
Cena brez DDV: 49,83 €
Popust: -0,62 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

SKU izdelka :  TT7948012

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

Prodajna cena: 32,45 €
Cena z DDV: 36,06 €
Cena brez DDV: 26,60 €
Popust: -3,61 €
Cena / kg:

Dobavljivo

Informacije

Kontakt ŽIRI

Kontakt TRZIN

Prijava na novice!

Prijavite se za posebne ponudbe!
Zaupajte nam. NIČ NEZAŽELJENE POŠTE!