Košarica je prazna
 x 

Optični zaključni kabli - pigtail

Proizvajalec:
Izberite proizvajalca
Rezultati 1 - 23 od 23
Akcija
Optični patch pigtail SM 9/125 SC OS2 2m KELine

Optični patch pigtail SM 9/125 SC OS2 2m KELine

SKU izdelka :  TT7955012

Optični patch pigtail SM 9/125 SC OS2 2m KELine

Prodajna cena: 3,54 €
Cena z DDV: 3,93 €
Cena brez DDV: 2,90 €
Popust: -0,39 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail SM 9/125 LC OS2 2m KELine

Optični patch pigtail SM 9/125 LC OS2 2m KELine

SKU izdelka :  TT7955011

Optični patch pigtail SM 9/125 LC OS2 2m KELine

Prodajna cena: 3,67 €
Cena z DDV: 4,09 €
Cena brez DDV: 3,01 €
Popust: -0,41 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM3 2m KELine

Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM3 2m KELine

SKU izdelka :  TT7955010

Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM3 2m KELine

Prodajna cena: 3,81 €
Cena z DDV: 4,23 €
Cena brez DDV: 3,12 €
Popust: -0,43 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM2 2m KELine

Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM2 2m KELine

SKU izdelka :  TT7955009

Optični patch pigtail MM 50/125 SC OM2 2m KELine

Prodajna cena: 3,43 €
Cena z DDV: 3,81 €
Cena brez DDV: 2,81 €
Popust: -0,38 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail MM 50/125 LC OM3 2m KELine

Optični patch pigtail MM 50/125 LC OM3 2m KELine

SKU izdelka :  TT7955008

Optični patch pigtail MM 50/125 LC OM3 2m KELine

Prodajna cena: 4,34 €
Cena z DDV: 4,83 €
Cena brez DDV: 3,56 €
Popust: -0,49 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail SM ZK-9 SC 2m Digitus 12kos

Optični patch pigtail SM ZK-9 SC 2m Digitus 12kos

SKU izdelka :  TT7912011

Optični patch pigtail SM ZK-9 SC 2m Digitus 12kos

Prodajna cena: 30,22 €
Cena z DDV: 33,57 €
Cena brez DDV: 24,77 €
Popust: -3,36 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Digitus 12kos

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Digitus 12kos

SKU izdelka :  TT7912009

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m Digitus 12kos

Prodajna cena: 29,85 €
Cena z DDV: 33,17 €
Cena brez DDV: 24,47 €
Popust: -3,32 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Slika ni določena

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m BrandRex

SKU izdelka :  TT7912004

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m BrandRex

Prodajna cena: 6,05 €
Cena z DDV: 6,72 €
Cena brez DDV: 4,96 €
Popust: -0,67 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM3 2m BrandRex

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM3 2m BrandRex

SKU izdelka :  TT7912006

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM3 2m BrandRex

Prodajna cena: 4,11 €
Cena z DDV: 4,58 €
Cena brez DDV: 3,37 €
Popust: -0,46 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM3 2m BrandRex

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM3 2m BrandRex

SKU izdelka :  TT7912005

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM3 2m BrandRex

Prodajna cena: 4,25 €
Cena z DDV: 4,71 €
Cena brez DDV: 3,48 €
Popust: -0,46 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 2m Digitus 12kos

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 2m Digitus 12kos

SKU izdelka :  TT7955001

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 2m Digitus 12kos

Prodajna cena: 34,92 €
Cena z DDV: 38,80 €
Cena brez DDV: 28,62 €
Popust: -3,88 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 2m BrandRex

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 2m BrandRex

SKU izdelka :  TT7912007

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 2m BrandRex

Prodajna cena: 5,43 €
Cena z DDV: 6,03 €
Cena brez DDV: 4,45 €
Popust: -0,60 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch pigtail MM 50/125 LC OM2 2m KELine

Optični patch pigtail MM 50/125 LC OM2 2m KELine

SKU izdelka :  TT7955007

Optični patch pigtail MM 50/125 LC OM2 2m KELine

Prodajna cena: 3,84 €
Cena z DDV: 4,27 €
Cena brez DDV: 3,15 €
Popust: -0,43 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail SM FC/PC EFB 12 kos

Optični patch pigtail SM FC/PC EFB 12 kos

SKU izdelka :  TT7955005

Optični patch pigtail SM FC/PC EFB 12 kos

Prodajna cena: 2,67 €
Cena z DDV: 2,96 €
Cena brez DDV: 2,19 €
Popust: -0,29 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail SM E2000-APC EFB 12 kos

Optični patch pigtail SM E2000-APC EFB 12 kos

SKU izdelka :  TT7955004

Optični patch pigtail SM E2000-APC EFB 12 kos

Prodajna cena: 16,42 €
Cena z DDV: 18,25 €
Cena brez DDV: 13,46 €
Popust: -1,83 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail SM ZK-9 ST  2m Digitus 12kos

Optični patch pigtail SM ZK-9 ST 2m Digitus 12kos

SKU izdelka :  TT7912013

Optični patch pigtail SM ZK-9 ST 2m Digitus 12kos

Prodajna cena: 30,30 €
Cena z DDV: 33,67 €
Cena brez DDV: 24,84 €
Popust: -3,37 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM2 2m Digitus 12kos

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM2 2m Digitus 12kos

SKU izdelka :  TT7912012

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM2 2m Digitus 12kos

Prodajna cena: 19,02 €
Cena z DDV: 21,13 €
Cena brez DDV: 15,59 €
Popust: -2,11 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM2 2m BrandRex

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM2 2m BrandRex

SKU izdelka :  TT7903020

Optični patch pigtail MM 50.0 ST OM2 2m BrandRex

Prodajna cena: 3,49 €
Cena z DDV: 3,88 €
Cena brez DDV: 2,86 €
Popust: -0,39 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM3 v kaseti Digitus 12 kos

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM3 v kaseti Digitus 12 kos

SKU izdelka :  TT7955006

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM3 v kaseti Digitus 12 kos

Prodajna cena: 35,73 €
Cena z DDV: 39,71 €
Cena brez DDV: 29,29 €
Popust: -3,98 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 2m Digitus 12kos

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 2m Digitus 12kos

SKU izdelka :  TT7912010

Optični patch pigtail MM 50.0 SC OM2 2m Digitus 12kos

Prodajna cena: 28,22 €
Cena z DDV: 31,35 €
Cena brez DDV: 23,13 €
Popust: -3,14 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 v kaseti Digitus 12kos

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 v kaseti Digitus 12kos

SKU izdelka :  TT7955002

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM3 v kaseti Digitus 12kos

Prodajna cena: 34,83 €
Cena z DDV: 38,70 €
Cena brez DDV: 28,55 €
Popust: -3,87 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m Digitus 12kos

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m Digitus 12kos

SKU izdelka :  TT7912008

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m Digitus 12kos

Prodajna cena: 33,27 €
Cena z DDV: 36,97 €
Cena brez DDV: 27,27 €
Popust: -3,70 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m BrandRex

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m BrandRex

SKU izdelka :  TT7903019

Optični patch pigtail MM 50.0 LC OM2 2m BrandRex

Prodajna cena: 4,81 €
Cena z DDV: 5,34 €
Cena brez DDV: 3,94 €
Popust: -0,54 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo

Informacije

Kontakt ŽIRI

  • Fotojama, Trg svobode 2, 4226 Žiri
  • Delovni čas: pon. - pet. 9:00- 13:00
  • PREDHODNA NAJAVA IZVEN DELOVNEGA ČASA!
  • matej.rant@fotojama.com
  • tel:+38640386687

Kontakt TRZIN

  • Fotojama, Prevale 9, 1236 Trzin
  • Delovni čas: pon. - čet. (9:00- 13:00, 14:00-17:00); pet. (9:00- 15:00)
  • ZAŽELENA PREDHODNA NAJAVA!
  • damjan.ursic@fotojama.com
  • tel:+38640163784

Prijava na novice!

Prijavite se za posebne ponudbe!
˝Kdor drugemu jamo koplje, se zašvica fuŁ...˝