Košarica je prazna
 x 

MPO Optična oprema

Proizvajalec:
Digitus
Rezultati 1 - 6 od 6
Akcija
Optični MTP razvodni kabel OM4, 25m Digitus

Optični MTP razvodni kabel OM4, 25m Digitus

SKU izdelka :  TT7820001

Optični MTP razvodni kabel OM4, 25m Digitus

Prodajna cena: 373,66 €
Cena z DDV: 415,18 €
Cena brez DDV: 306,28 €
Popust: -41,52 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični MTP razvodni kabel OM4, 10m Digitus

Optični MTP razvodni kabel OM4, 10m Digitus

SKU izdelka :  TT7820000

Optični MTP razvodni kabel OM4, 10m Digitus

Prodajna cena: 214,77 €
Cena z DDV: 238,63 €
Cena brez DDV: 176,04 €
Popust: -23,86 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xSC 6xSC dpx 1xMTP/MPO OM4

Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xSC 6xSC dpx 1xMTP/MPO OM4

SKU izdelka :  TT7820004

Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xSC 6xSC dpx 1xMTP/MPO …

Prodajna cena: 145,89 €
Cena z DDV: 162,10 €
Cena brez DDV: 119,58 €
Popust: -16,21 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xLC 6xLC dpx 1xMTP/MPO OM5

Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xLC 6xLC dpx 1xMTP/MPO OM5

SKU izdelka :  TT7820005

Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xLC 6xLC dpx 1xMTP/MPO …

Prodajna cena: 149,85 €
Cena z DDV: 166,51 €
Cena brez DDV: 122,83 €
Popust: -16,65 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični MTP MPO 12xSC zaključni kabel Digitus

Optični MTP MPO 12xSC zaključni kabel Digitus

SKU izdelka :  TT7820003

Optični MTP MPO 12xSC zaključni kabel Digitus

Prodajna cena: 93,18 €
Cena z DDV: 103,54 €
Cena brez DDV: 76,38 €
Popust: -10,36 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični MTP MPO 12xLC zaključni kabel Digitus

Optični MTP MPO 12xLC zaključni kabel Digitus

SKU izdelka :  TT7820002

Optični MTP MPO 12xLC zaključni kabel Digitus

Prodajna cena: 96,25 €
Cena z DDV: 106,93 €
Cena brez DDV: 78,89 €
Popust: -10,69 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo

Informacije

Kontakt ŽIRI

  • Fotojama, Trg svobode 2, 4226 Žiri
  • Delovni čas: 
  • DELOVNI ČAS PO PREDHODNEM DOGOVORU!
  • info@fotojama.com
  • tel:+38640386687

Kontakt TRZIN

  • Fotojama, Prevale 9, 1236 Trzin
  • Delovni čas: pon. - čet. (9:00- 13:00, 14:00-17:00); pet. (9:00- 15:00)
  • ZAŽELENA PREDHODNA NAJAVA!
  • damjan.ursic@fotojama.com
  • tel:+38640163784

Prijava na novice!

Prijavite se za posebne ponudbe!
˝Kdor drugemu jamo koplje, se zašvica fuŁ...˝