x 

MPO Optična oprema

Proizvajalec:
Digitus
Rezultati 1 - 6 od 6
-10% Optični MTP MPO 12xLC zaključni kabel Digitus

Optični MTP MPO 12xLC zaključni kabel Digitus

SKU izdelka :  TT7820002
Prodajna cena: 96,25 €
Cena z DDV: 106,93 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični MTP MPO 12xSC zaključni kabel Digitus

Optični MTP MPO 12xSC zaključni kabel Digitus

SKU izdelka :  TT7820003
Prodajna cena: 93,18 €
Cena z DDV: 103,54 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xLC 6xLC dpx 1xMTP/MPO OM4

Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xLC 6xLC dpx 1xMTP/MPO OM4

SKU izdelka :  TT7820005
Prodajna cena: 149,85 €
Cena z DDV: 166,51 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xSC 6xSC dpx 1xMTP/MPO OM4

Optični MTP MPO Kaseta za panel 1x 12xSC 6xSC dpx 1xMTP/MPO OM4

SKU izdelka :  TT7820004
Prodajna cena: 145,89 €
Cena z DDV: 162,10 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični MTP razvodni kabel OM4, 10m Digitus

Optični MTP razvodni kabel OM4, 10m Digitus

SKU izdelka :  TT7820000
Prodajna cena: 214,77 €
Cena z DDV: 238,63 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični MTP razvodni kabel OM4, 25m Digitus

Optični MTP razvodni kabel OM4, 25m Digitus

SKU izdelka :  TT7820001
Prodajna cena: 373,66 €
Cena z DDV: 415,18 €
Cena / kg:

Dobavljivo