We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton_1.jpg
Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton_1.jpg
Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton_2.jpg
Proizvajalec Leviton
SKU izdelka:  TT7907004
Raspoložljivost:   Na zalogi
Leviton optični LC-LC adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...
Prodajna cena: 5,92 €
Price / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Leviton optični LC-LC adapter za panel, material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami...

Leviton optični LC-LC adapter za panel
LC-LC I člen - skoznik
Skladen z IEC 60875-10
Tipična izguba vmesnika SM - 0.15dB
Material pocinkan nikelj, z zaščitnimi kapicami



Teža neto v kg: 0.0060
Teža bruto v kg: 0.3000
Garancija v mesecih: 12

Omembe vredno - Akcija

Ne spreglejte
Fringer-NF-FX-Nikon-objektiv-na-Fuji
Ne spreglejte
-6% Ni slike

Godox X2T oddajnik - Nikon

Prodajna cena: 59,00 €
Osnovna cena z davkom: 62,99 €
Ne spreglejte
Fringer-EF-FX-II-Canon-objektiv-na-Fuji
Ne spreglejte
Fringer-EF-FX-Pro-II
Ne spreglejte
Ni slike
Ne spreglejte
-30% Polaroidni-fotoaparat-Diana-Instant-Square-z-bliskavico-cena-slovenija

Polaroidni fotoaparat Diana Instant Square z bliskavico

Prodajna cena: 90,30 €
Osnovna cena z davkom: 129,00 €
Ne spreglejte
-7% Fuji-XP140-podvodni-fotoaparat-RUMEN-cena

Fuji XP140 podvodni fotoaparat RUMEN

Prodajna cena: 186,00 €
Osnovna cena z davkom: 199,00 €
Ne spreglejte
-25% lomo-square-filter-set

Lomo Instant Square Color Filter Set - set barvnih filtrov

Prodajna cena: 29,25 €
Osnovna cena z davkom: 39,00 €
* Akcijske cene veljajo do razprodaje obstoječih zalog.

Dostava

  • dostava 3,90€ (Pošta Slovenije)
  • brezplačna ob naročilu nad 199,00€
hitra dostava

Darila, popusti, novičke...

Lahko se prijavite na fotojama novičke. Obljubim, da sm prelen, da bi stalno moril, se pa lahko občasno najde kaj vrednega omembe.

Za pošiljanje tega obrazca omogočite javascript