We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak|12)

-5% Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak|12)_1.jpg
Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak|12)_1.jpg
Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak|12)_2.jpg
Proizvajalec EFB
SKU izdelka:  TT7930006
Raspoložljivost:   Dobavljivo
EFB optični LC-LC adapter za panel, plastično ohišje z zaščitnimi kapicami...
Prodajna cena: 36,00 €
Osnovna cena z davkom: 37,88 €
Price / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Ni na zalogi
EFB optični LC-LC adapter za panel, plastično ohišje z zaščitnimi kapicami...

EFB optični LC-LC adapter za panel
LC-LC Duplex I člen – skoznik kategorije OM3
Plastično ohišje z zaščitnimi kapicami



Teža neto v kg: 0.0300
Teža bruto v kg: 0.0400
Garancija v mesecih: 12

Odprodaja zalog - Akcija

Ne spreglejte
-11% Kodak-MC30-kartuša-za-Mini-Shot-30-slik

Kodak MC30 kartuša za Mini Shot 30 slik

Prodajna cena: 19,90 €
Osnovna cena z davkom: 22,40 €
Ne spreglejte
-16% VSGO-DDR-16-set-za-ciscenje-APS-C-senzorja-12-palcke-15ml-tekocina-trzin6

VSGO DDR-16 set za čiščenje APS-C senzorja (12x palčke + 15ml tekočina)

Prodajna cena: 15,90 €
Osnovna cena z davkom: 18,90 €
Ne spreglejte
-9% astromaster-90az.gif

Teleskop Celestron Astromaster 90AZ

Prodajna cena: 199,00 €
Osnovna cena z davkom: 219,00 €
Ne spreglejte
-16% vsgo_dkl-15_potovalni_komplet_za_i_enje_cena

VSGO DKL-15 potovalni komplet za čiščenje

Prodajna cena: 20,90 €
Osnovna cena z davkom: 24,99 €
Ne spreglejte
-11% fujifilm-instax-torbica-bela-za-instax-mini-9-zaloga

Torbica za Instax Fujifilm Mini 9 - bela

Prodajna cena: 11,50 €
Osnovna cena z davkom: 12,90 €
Ne spreglejte
-23% SanDisk-Extreme-SDHC-32GB-90MBs-spominska-kartica

SanDisk Extreme SDHC 32GB 90MB/s UHS-I

Prodajna cena: 11,50 €
Osnovna cena z davkom: 15,00 €
Ne spreglejte
-22% sandisk-extreme-pro-kartica-64gb-SEP6495MBS

Sandisk SDXC 64GB Extreme Pro 170MB/s V30 U3

Prodajna cena: 23,50 €
Osnovna cena z davkom: 30,00 €
Ne spreglejte
-17% Kodak-MC20-kartuša-za-Mini-Shot-20-slik

Kodak MC20 kartuša za Mini Shot 20 slik

Prodajna cena: 13,90 €
Osnovna cena z davkom: 16,80 €
* Akcijske cene veljajo do razprodaje obstoječih zalog.

Kontaktni podatki




 

e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

 

Sledi nam

facebook1

instagram1

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form