We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, protiprašna vratca Delock

-15% Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, protiprašna vratca Delock_1.jpg
Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, protiprašna vratca Delock_1.jpg
Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, protiprašna vratca Delock_2.jpg
Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, protiprašna vratca Delock_3.jpg
Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, protiprašna vratca Delock_4.jpg
Proizvajalec Delock
SKU izdelka:  TT7930015
Raspoložljivost:   Na zalogi
Delock LC Duplex I-člen omogoča enostavno podaljševanje obstoječih optičnih povezav. Protiprašna vratca pa delujejo tudi kot zaščita pred laserskim sevanjem...
Prodajna cena: 20,69 €
Osnovna cena z davkom: 24,34 €
Price / kg:
Delock LC Duplex I-člen omogoča enostavno podaljševanje obstoječih optičnih povezav. Protiprašna vratca pa delujejo tudi kot zaščita pred laserskim sevanjem...

Delock LC Duplex I-člen omogoča enostavno podaljševanje obstoječih optičnih povezav. Protiprašna vratca pa delujejo tudi kot zaščita pred laserskim sevanjem.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x LC Duplex ženski >
1x LC Duplex ženski
• Za singlemode optične povezave
• Keramične kapice
• S protiprašnimi vratci in protiprašnimi pokrovčki
• Temperatura delovanja: -20°C ~ 70°C
• Material: plastika
• Barva: zelena
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 34.3 x 15.2 x 9.3 mm

Paket vsebuje:
4x LC Duplex I-člen



Teža neto v kg: 0.0110
Teža bruto v kg: 0.0120
Pakiranje v kartonu: 100
Garancija v mesecih: 12

Dostava

  • Dostava 3,90€ (Pošta Slovenije)
  • Brezplačna ob naročilu nad 199,00€
  • Brez provizije za plačila po povzetju!
hitra dostava

Dobava po naročilu!

Vseh možnih artiklov, v objavljenih kategorijah, žal ni mogoče ažurno/konkurenčno objaviti v ponudbo, zato mi zaupajte svoje želje. Lahko presenetim! Dobava foto-video in druge opreme po naročilu.
Za konkurenčno
ponudbo pišite na:
 

info@fotojama.com

 najboljša ponudba fotojamas

Enostavna plačila

Plačilo QR kodo fotojamas