We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus.jpg
Proizvajalec Digitus
SKU izdelka:  TT7930002
Raspoložljivost:   Na zalogi
Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panel, uporaben pri montaži splice kasete, multimode, dvojni duplex...
Prodajna cena: 1,63 €
Price / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panel, uporaben pri montaži splice kasete, multimode, dvojni duplex...

Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panel
Uporaben pri montaži Splice kasete
SC-SC I člen - skoznik
Multimode, Dvojni-Duplex
Material cikronij keramika z zaščitnimi kapicami
Uporabite adapter z Digitus Pigtaili
Primerno za OM3, OM4,...



Teža neto v kg: 0.0083
Teža bruto v kg: 0.0087
Pakiranje v kartonu: 1500
Garancija v mesecih: 12

Odprodaja zalog - Akcija

Ne spreglejte
-25% lomo-square-filter-set

Lomo Instant Square Color Filter Set - set barvnih filtrov

Prodajna cena: 29,25 €
Osnovna cena z davkom: 39,00 €
Ne spreglejte
-35% Polaroidni-fotoaparat-Diana-Instant-Square-z-bliskavico-Deluxe-Kit-cena

Polaroidni fotoaparat Diana Instant Square z bliskavico - Deluxe Kit

Prodajna cena: 142,35 €
Osnovna cena z davkom: 219,00 €
Ne spreglejte
Ni slike
Ne spreglejte
Lomo-Instant-AUTOMAT-Dahab-cena-polaroid-zaloga-3-objektivi
Ne spreglejte
-30% Polaroidni-fotoaparat-Diana-Instant-Square-z-bliskavico-cena-slovenija

Polaroidni fotoaparat Diana Instant Square z bliskavico

Prodajna cena: 90,30 €
Osnovna cena z davkom: 129,00 €
Ne spreglejte
-25% lomo-square-instant-polaroidni-fotoaparat-cena-na-zalogi-ljubljana-crn

Lomo Instant SQUARE črn polaroidni fotoaparat

Prodajna cena: 126,75 €
Osnovna cena z davkom: 169,00 €
* Akcijske cene veljajo do razprodaje obstoječih zalog.

Sledi nam

 

facebook1 instagram1
 
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

Dostava

  • dostava 3,50€ (Pošta Slovenije)
  • ni provizij pri plačilu po povzetju
  • brezplačna ob naročilu nad 199,00€
hitra dostava

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form