We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus.jpg
Proizvajalec Digitus
SKU izdelka:  TT7930002
Raspoložljivost:   Na zalogi
Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panel, uporaben pri montaži splice kasete, multimode, dvojni duplex...
Prodajna cena: 1,65 €
Price / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panel, uporaben pri montaži splice kasete, multimode, dvojni duplex...

Digitus optični SC-SC Duplex adapter za optični panel
Uporaben pri montaži Splice kasete
SC-SC I člen - skoznik
Multimode, Dvojni-Duplex
Material cikronij keramika z zaščitnimi kapicami
Uporabite adapter z Digitus Pigtaili
Primerno za OM3, OM4,...



Teža neto v kg: 0.0083
Teža bruto v kg: 0.0087
Pakiranje v kartonu: 1500
Garancija v mesecih: 12

NOVO v PC-IT

-7% Spletna kamera WHITE SHARK 1080P Full HD USB GWC-004 OWL_1.jpg

Spletna kamera WHITE SHARK 1080P Full HD USB GWC-004 OWL

Prodajna cena: 31,57 €
Osnovna cena z davkom: 33,92 €
-4% Spletna kamera Logitech USB C925e Full HD_1.jpg

Spletna kamera Logitech USB C925e Full HD

Prodajna cena: 106,57 €
Osnovna cena z davkom: 110,96 €

NOVO med ALBUMI

-16% FOTO ALBUM ZEP ELISA  32x32 CM 30 LISTOV DL3230BL.jpg

FOTO ALBUM ZEP ELISA 32x32 CM 30 LISTOV DL3230BL

Prodajna cena: 28,57 €
Osnovna cena z davkom: 33,90 €
-16% FOTO ALBUM ZEP ELISA  32x32 CM 30 LISTOV DL3230PK.jpg

FOTO ALBUM ZEP ELISA 32x32 CM 30 LISTOV DL3230PK

Prodajna cena: 28,57 €
Osnovna cena z davkom: 33,90 €
-16% FOTO ALBUM ZEP ELENA 32x32 CM 30 LISTOV NZ3230G.jpg

FOTO ALBUM ZEP ELENA 32x32 CM 30 LISTOV NZ3230G

Prodajna cena: 20,98 €
Osnovna cena z davkom: 24,90 €

Omembe vredno - Akcija

Ne spreglejte
-25% lomo-square-filter-set

Lomo Instant Square Color Filter Set - set barvnih filtrov

Prodajna cena: 29,25 €
Osnovna cena z davkom: 39,00 €
Ne spreglejte
-30% Polaroidni-fotoaparat-Diana-Instant-Square-z-bliskavico-cena-slovenija

Polaroidni fotoaparat Diana Instant Square z bliskavico

Prodajna cena: 90,30 €
Osnovna cena z davkom: 129,00 €
Ne spreglejte
-7% Fuji-XP140-podvodni-fotoaparat-MODER-cena

Fuji XP140 podvodni fotoaparat MODER

Prodajna cena: 186,00 €
Osnovna cena z davkom: 199,00 €
Ne spreglejte
Fringer-EF-FX-Pro-II
Ne spreglejte
-14% fujifilm-instax-mini-(za-instax-mini-50s)---film---10-listov.gif

Fujifilm Instax MINI FILM - 20 listov

Prodajna cena: 14,60 €
Osnovna cena z davkom: 16,90 €
Ne spreglejte
Fringer-EF-FX-II-Canon-objektiv-na-Fuji
Ne spreglejte
-7% Fuji-XP140-podvodni-fotoaparat-RUMEN-cena

Fuji XP140 podvodni fotoaparat RUMEN

Prodajna cena: 186,00 €
Osnovna cena z davkom: 199,00 €
Ne spreglejte
Ni slike
* Akcijske cene veljajo do razprodaje obstoječih zalog.
 

Dostava

  • dostava 3,90€ (Pošta Slovenije)
  • brezplačna ob naročilu nad 199,00€
hitra dostava

Darila, popusti, novičke...

Lahko se prijavite na fotojama novičke. Obljubim, da sm prelen, da bi stalno moril, se pa lahko občasno najde kaj vrednega omembe.

Za pošiljanje tega obrazca omogočite javascript