We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

Optični adapter I člen ST Multimode Digitus.jpg
Proizvajalec Digitus
SKU izdelka:  TT7930001
Raspoložljivost:   Na zalogi
Digitus optični ST-ST Simplex adapter za optični panel, multimode, material cikronij keramika z zaščitnimi kapicami...
Prodajna cena: 0,77 €
Price / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Digitus optični ST-ST Simplex adapter za optični panel, multimode, material cikronij keramika z zaščitnimi kapicami...

Digitus optični ST-ST Simplex adapter za optični panel
Uporaben pri montaži Splice kasete
ST-ST I člen - skoznik
Multimode
Material cikronij keramika z zaščitnimi kapicami
Uporabite adapter z Digitus Pigtaili



Teža neto v kg: 0.0105
Teža bruto v kg: 0.0110
Pakiranje v kartonu: 1500
Garancija v mesecih: 12

Odprodaja zalog - Akcija

Ne spreglejte
-16% VSGO-DDR-16-set-za-ciscenje-APS-C-senzorja-12-palcke-15ml-tekocina-trzin6

VSGO DDR-16 set za čiščenje APS-C senzorja (12x palčke + 15ml tekočina)

Prodajna cena: 15,90 €
Osnovna cena z davkom: 18,90 €
Ne spreglejte
-18% Lomography Simple Use Film Camera_Black_White_quarter right-500-

Lomo Simple Use fotoaparat za večkratno uporabo na film - BLACK and WHITE

Prodajna cena: 16,50 €
Osnovna cena z davkom: 20,13 €
Ne spreglejte
-16% hoya-cirpol-pro197.jpg

Polarizacijski filter Hoya PRO1 77 mm

Prodajna cena: 65,00 €
Osnovna cena z davkom: 77,00 €
Ne spreglejte
-68% SONY bliskavice hotshoe 36

Metz bliskavica 36 AF-4 digital za Sony

Prodajna cena: 29,00 €
Osnovna cena z davkom: 90,00 €
Ne spreglejte
-8% polaroid-barvni-film-za-polaroid-600-paketek-z-8-polaroidi.jpg

Polaroid barvni film za Polaroid 600

Prodajna cena: 17,50 €
Osnovna cena z davkom: 18,99 €
* Akcijske cene veljajo do razprodaje obstoječih zalog.

Sledi nam

 

facebook1 instagram1
 
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

Dostava

  • dostava 3,50€ (Pošta Slovenije)
  • ni provizij pri plačilu po povzetju
  • brezplačna ob naročilu nad 199,00€
hitra dostava

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form