We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optični adapter Keystone LC Duplex črn Delock

Optični adapter Keystone LC Duplex črn Delock_1.jpg
Optični adapter Keystone LC Duplex črn Delock_1.jpg
Optični adapter Keystone LC Duplex črn Delock_2.jpg
Proizvajalec Delock
SKU izdelka:  TT7930014
Raspoložljivost:   Pri dobavitelju
Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente...
Prodajna cena: 4,27 €
Price / kg:
Nedobavljivo
Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente...

Delock modul za enostavno podaljševanje multimode optičnih kablov. Standardne dimenzije pa omogočajo enostavno montažo v modularne patch panele ali ohišja za osnovne elemente.

Tehnične lastnosti:
• Priključka:
1x LC Duplex ženski >
1x LC Duplex ženski
• Za multimode optične kable
• Izgube ob vstavljanju: < 0.3 dB
• Protiprašna zaščita
• Za module dimenzij 19.2 x 14.9 mm
• Barva adadpterja: bež
• Barva ohišja: črna
• Dimenzije (DxŠxV): ca. 29.2 x 16.5 x 21.9 mm



Teža neto v kg: 0.0050
Teža bruto v kg: 0.0060
Pakiranje v kartonu: 50
Garancija v mesecih: 12

Dostava

  • Dostava 3,90€ (Pošta Slovenije)
  • Brezplačna ob naročilu nad 199,00€
  • Brez provizije za plačila po povzetju!
hitra dostava

Dobava po naročilu!

Vseh možnih artiklov, v objavljenih kategorijah, žal ni mogoče ažurno/konkurenčno objaviti v ponudbo, zato mi zaupajte svoje želje. Lahko presenetim! Dobava foto-video in druge opreme po naročilu.
Za konkurenčno
ponudbo pišite na:
 

info@fotojama.com

 najboljša ponudba fotojamas

Enostavna plačila

Plačilo QR kodo fotojamas