We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 
dobra ponudba fotojama

Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine_1.jpg
Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine_1.jpg
Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine_2.jpg
Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine_3.jpg
Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine_4.jpg
Proizvajalec KELine
SKU izdelka:  TT7930008
Raspoložljivost:   Na zalogi
KELine optični LC-LC duplex OM3 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...
Prodajna cena: 2,04 €
Price / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
KELine optični LC-LC duplex OM3 multimode adapter za panel, material keramika, z zaščitnimi kapicami...

KELine optični LC-LC duplex OM3 multimode adapter za panel
LC-LC I člen - skoznik
Tipična izguba: < 0.2 dB
Material: keramika (cirkonij), plastično ohišje
z zaščitnimi kapicami
Temperaturno območje delovanja: od -40°C do +80°C
Število ciklov: 500



Teža neto v kg: 0.0040
Teža bruto v kg: 0.0040
Garancija v mesecih: 12

Odprodaja zalog - Akcija

Ne spreglejte
Ni slike
Ne spreglejte
-12% Lomo-Instant-AUTOMAT-Cabo-Verde-polaroidni-fotoaparat-cena-zaloga

Lomo Instant AUTOMAT Cabo Verde polaroidni fotoaparat

Prodajna cena: 139,92 €
Osnovna cena z davkom: 159,00 €
Ne spreglejte
-25% lomo-square-filter-set

Lomo Instant Square Color Filter Set - set barvnih filtrov

Prodajna cena: 29,25 €
Osnovna cena z davkom: 39,00 €
Ne spreglejte
gopro-8-hero-8-black

GoPro 8 - Hero 8 Black

Prodajna cena: 349,90 €
Ne spreglejte
-25% lomo-square-instant-polaroidni-fotoaparat-cena-na-zalogi-ljubljana-crn-combo

Lomo Instant SQUARE COMBO črn polaroidni fotoaparat

Prodajna cena: 149,25 €
Osnovna cena z davkom: 199,00 €
Ne spreglejte
-30% Polaroidni-fotoaparat-Diana-Instant-Square-z-bliskavico-cena-slovenija

Polaroidni fotoaparat Diana Instant Square z bliskavico

Prodajna cena: 90,30 €
Osnovna cena z davkom: 129,00 €
Ne spreglejte
-25% lomo-square-instant-polaroidni-fotoaparat-cena-na-zalogi-ljubljana-crn

Lomo Instant SQUARE črn polaroidni fotoaparat

Prodajna cena: 126,75 €
Osnovna cena z davkom: 169,00 €
* Akcijske cene veljajo do razprodaje obstoječih zalog.

Sledi nam

 

facebook1 instagram1
 
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

Dostava

  • dostava 3,50€ (Pošta Slovenije)
  • ni provizij pri plačilu po povzetju
  • brezplačna ob naročilu nad 199,00€
hitra dostava

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form