We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optični I člen E2000|APC Simplex SM R&M EFB

Optični I člen E2000|APC Simplex SM R&M EFB.jpg
Proizvajalec EFB
SKU izdelka:  TT7930003
Raspoložljivost:   Dobavljivo
EFB optični I člen E2000/APC simplex adapter za optični panel, singlemode...
Prodajna cena: 13,21 €
Price / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Ni na zalogi
EFB optični I člen E2000/APC simplex adapter za optični panel, singlemode...

EFB optični E2000/APC Simplex adapter za optični panel
Uporaben pri montaži Splice kasete
Pritrditev v SC-simplex panel
E2000/APC I člen - skoznik
Singlemode
Priloženi M2 vijaki



Teža neto v kg: 0.0050
Teža bruto v kg: 0.0067
Pakiranje v kartonu: 12
Garancija v mesecih: 12

Odprodaja zalog - Akcija

Ne spreglejte
Ni slike
Ne spreglejte
-35% Polaroidni-fotoaparat-Diana-Instant-Square-z-bliskavico-Deluxe-Kit-cena

Polaroidni fotoaparat Diana Instant Square z bliskavico - Deluxe Kit

Prodajna cena: 142,35 €
Osnovna cena z davkom: 219,00 €
Ne spreglejte
Ni slike
Ne spreglejte
gopro-8-hero-8-black

GoPro 8 - Hero 8 Black

Prodajna cena: 349,90 €
Ne spreglejte
-25% lomo-square-instant-polaroidni-fotoaparat-cena-na-zalogi-ljubljana-bel1

Lomo Instant SQUARE bel polaroidni fotoaparat

Prodajna cena: 126,75 €
Osnovna cena z davkom: 169,00 €
Ne spreglejte
-25% lomo-square-instant-polaroidni-fotoaparat-cena-na-zalogi-ljubljana-crn-combo

Lomo Instant SQUARE COMBO črn polaroidni fotoaparat

Prodajna cena: 149,25 €
Osnovna cena z davkom: 199,00 €
* Akcijske cene veljajo do razprodaje obstoječih zalog.

Sledi nam

 

facebook1 instagram1
 
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

Dostava

  • dostava 3,50€ (Pošta Slovenije)
  • ni provizij pri plačilu po povzetju
  • brezplačna ob naročilu nad 199,00€
hitra dostava

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form