x 

Optični konektorji in adapterji

Rezultati 1 - 18 od 18
-10% Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801026
Prodajna cena: 1,94 €
Cena z DDV: 2,15 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

SKU izdelka :  TT7907004
Prodajna cena: 5,49 €
Cena z DDV: 6,10 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak/12)

Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak/12)

SKU izdelka :  TT7930006
Prodajna cena: 35,11 €
Cena z DDV: 39,02 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801014
Prodajna cena: 1,89 €
Cena z DDV: 2,10 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

SKU izdelka :  TT7930010
Prodajna cena: 6,88 €
Cena z DDV: 7,64 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

SKU izdelka :  TT7930002
Prodajna cena: 1,51 €
Cena z DDV: 1,68 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801012
Prodajna cena: 1,62 €
Cena z DDV: 1,79 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

SKU izdelka :  TT7907002
Prodajna cena: 2,24 €
Cena z DDV: 2,49 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT7930001
Prodajna cena: 0,78 €
Cena z DDV: 0,87 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter I člen ST Singlemode Digitus

Optični adapter I člen ST Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7930004
Prodajna cena: 0,74 €
Cena z DDV: 0,83 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Optični adapter Keystone LC Duplex Delock

Optični adapter Keystone LC Duplex Delock

SKU izdelka :  TT7930005
Prodajna cena: 3,00 €
Cena z DDV: 3,33 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine

Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine

SKU izdelka :  TT7930007
Prodajna cena: 1,89 €
Cena z DDV: 2,10 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

SKU izdelka :  TT7930008
Prodajna cena: 1,89 €
Cena z DDV: 2,10 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

SKU izdelka :  TT7930009
Prodajna cena: 1,89 €
Cena z DDV: 2,10 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični I člen E2000/APC Simplex SM RDM EFB

Optični I člen E2000/APC Simplex SM RDM EFB

SKU izdelka :  TT7930003
Prodajna cena: 9,61 €
Cena z DDV: 10,69 €
Cena / kg:

Na zalogi
-20% Optični konektor LC Duplex Adtek

Optični konektor LC Duplex Adtek

SKU izdelka :  TT7907008
Prodajna cena: 2,11 €
Cena z DDV: 2,64 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT7801019
Prodajna cena: 1,92 €
Cena z DDV: 2,12 €
Cena / kg:

Na zalogi
-11% Optični konektor ST Multimode Digitus

Optični konektor ST Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT7801020
Prodajna cena: 1,33 €
Cena z DDV: 1,49 €
Cena / kg:

Na zalogi