Košarica je prazna
 x 

Optični paneli

Proizvajalec:
Izberite proizvajalca
Rezultati 1 - 24 od 37
Akcija
Optični panel DIN Rail 8xLC/DX Digitus

Optični panel DIN Rail 8xLC/DX Digitus

SKU izdelka :  TT7940016

Optični panel DIN Rail 8xLC/DX Digitus

Prodajna cena: 15,46 €
Cena z DDV: 17,18 €
Cena brez DDV: 12,67 €
Popust: -1,72 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel nadometni SC simplex/LC duplex 8x,  prazen KELine

Optični panel nadometni SC simplex/LC duplex 8x, prazen KELine

SKU izdelka :  TT7940015

Optični panel nadometni SC simplex/LC duplex 8x, prazen …

Prodajna cena: 27,04 €
Cena z DDV: 30,04 €
Cena brez DDV: 22,16 €
Popust: -3,00 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm ST/FC 24x prazen KELine

Optični panel 48cm ST/FC 24x prazen KELine

SKU izdelka :  TT7940014

Optični panel 48cm ST/FC 24x prazen KELine

Prodajna cena: 51,97 €
Cena z DDV: 57,74 €
Cena brez DDV: 42,60 €
Popust: -5,77 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm SC 24x simplex/LC duplex, prazen KELine

Optični panel 48cm SC 24x simplex/LC duplex, prazen KELine

SKU izdelka :  TT7940012

Optični panel 48cm SC 24x simplex/LC duplex, prazen KELine

Prodajna cena: 51,97 €
Cena z DDV: 57,74 €
Cena brez DDV: 42,60 €
Popust: -5,77 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel nadometni 8x ST/FC prazen KELine

Optični panel nadometni 8x ST/FC prazen KELine

SKU izdelka :  TT7940013

Optični panel nadometni 8x ST/FC prazen KELine

Prodajna cena: 27,04 €
Cena z DDV: 30,04 €
Cena brez DDV: 22,16 €
Popust: -3,00 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. SM, BrandRex

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, BrandRex

SKU izdelka :  TT7940010

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, BrandRex

Prodajna cena: 126,78 €
Cena z DDV: 140,86 €
Cena brez DDV: 103,92 €
Popust: -14,08 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940002

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 …

Prodajna cena: 238,06 €
Cena z DDV: 264,52 €
Cena brez DDV: 195,13 €
Popust: -26,46 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

SKU izdelka :  TT7914002

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 …

Prodajna cena: 186,55 €
Cena z DDV: 207,28 €
Cena brez DDV: 152,91 €
Popust: -20,73 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940001

Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 …

Prodajna cena: 155,42 €
Cena z DDV: 172,68 €
Cena brez DDV: 127,39 €
Popust: -17,26 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm  ST 24x adapter, MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm ST 24x adapter, MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT0023209

Optični panel 48cm ST 24x adapter, MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 79,06 €
Cena z DDV: 87,84 €
Cena brez DDV: 64,80 €
Popust: -8,78 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm  ST 12x adapter, MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm ST 12x adapter, MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT0023208

Optični panel 48cm ST 12x adapter, MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 76,85 €
Cena z DDV: 85,39 €
Cena brez DDV: 62,99 €
Popust: -8,54 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm  SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT0023212

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 74,53 €
Cena z DDV: 82,81 €
Cena brez DDV: 61,09 €
Popust: -8,28 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm  LC 24x Duplex SC Simplex, prazen BrandRex

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen BrandRex

SKU izdelka :  TT7940006

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen …

Prodajna cena: 43,54 €
Cena z DDV: 48,39 €
Cena brez DDV: 35,69 €
Popust: -4,84 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. MM, BrandRex

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, BrandRex

SKU izdelka :  TT7902005

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, BrandRex

Prodajna cena: 131,76 €
Cena z DDV: 146,40 €
Cena brez DDV: 108,00 €
Popust: -14,64 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm  LC  6x Duplex adap. SM, BrandRex

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, BrandRex

SKU izdelka :  TT7940007

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, BrandRex

Prodajna cena: 124,40 €
Cena z DDV: 138,23 €
Cena brez DDV: 101,97 €
Popust: -13,82 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xST Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xST Digitus

SKU izdelka :  TT7916004

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xST Digitus

Prodajna cena: 6,89 €
Cena z DDV: 7,66 €
Cena brez DDV: 5,65 €
Popust: -0,77 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 simplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 simplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916006

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 …

Prodajna cena: 6,73 €
Cena z DDV: 7,48 €
Cena brez DDV: 5,52 €
Popust: -0,74 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916002

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex …

Prodajna cena: 6,64 €
Cena z DDV: 7,38 €
Cena brez DDV: 5,44 €
Popust: -0,74 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xST Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xST Digitus

SKU izdelka :  TT7916003

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xST Digitus

Prodajna cena: 6,89 €
Cena z DDV: 7,66 €
Cena brez DDV: 5,65 €
Popust: -0,77 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 simplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 simplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916005

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC, LC, E2000 …

Prodajna cena: 6,73 €
Cena z DDV: 7,48 €
Cena brez DDV: 5,52 €
Popust: -0,74 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel 48cm   prazen brez čelne plošče Digitus

Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče Digitus

SKU izdelka :  TT7916000

Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče Digitus

Prodajna cena: 41,33 €
Cena z DDV: 45,93 €
Cena brez DDV: 33,88 €
Popust: -4,60 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični panel DIN Rail 6xSC/DX Digitus

Optični panel DIN Rail 6xSC/DX Digitus

SKU izdelka :  TT7940008

Optični panel DIN Rail 6xSC/DX Digitus

Prodajna cena: 15,46 €
Cena z DDV: 17,18 €
Cena brez DDV: 12,67 €
Popust: -1,72 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM4 Digitus

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM4 Digitus

SKU izdelka :  TT7940004

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM4 …

Prodajna cena: 243,16 €
Cena z DDV: 270,17 €
Cena brez DDV: 199,31 €
Popust: -27,01 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Optični panel 48cm  SC  8x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

Optični panel 48cm SC 8x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

SKU izdelka :  TT0023211

Optični panel 48cm SC 8x Duplex adapt. MM, OM2 BrandRex

Prodajna cena: 66,50 €
Cena z DDV: 73,88 €
Cena brez DDV: 54,51 €
Popust: -7,38 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo

Informacije

Kontakt ŽIRI

  • Fotojama, Trg svobode 2, 4226 Žiri
  • Delovni čas: 
  • DELOVNI ČAS PO PREDHODNEM DOGOVORU!
  • info@fotojama.com
  • tel:+38640386687

Kontakt TRZIN

  • Fotojama, Prevale 9, 1236 Trzin
  • Delovni čas: pon. - čet. (9:00- 13:00, 14:00-17:00); pet. (9:00- 15:00)
  • ZAŽELENA PREDHODNA NAJAVA!
  • damjan.ursic@fotojama.com
  • tel:+38640163784

Prijava na novice!

Prijavite se za posebne ponudbe!
˝Kdor drugemu jamo koplje, se zašvica fuŁ...˝