Košarica je prazna
 x 

Optični patch kabli

Proizvajalec:
Izberite proizvajalca
Rezultati 1 - 24 od 150
Akcija
Optični patch SM SC/APC - SC/APC 10m Digitus

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 10m Digitus

SKU izdelka :  TT7950059

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 10m Digitus

Prodajna cena: 16,29 €
Cena z DDV: 18,09 €
Cena brez DDV: 13,35 €
Popust: -1,81 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 SC-FC 1,2mm 1m Duplex EFB

Optični patch SM PK-9 SC-FC 1,2mm 1m Duplex EFB

SKU izdelka :  TT7950057

Optični patch SM PK-9 SC-FC 1,2mm 1m Duplex EFB

Prodajna cena: 10,80 €
Cena z DDV: 12,00 €
Cena brez DDV: 8,85 €
Popust: -1,21 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 LC-SC 1,2mm 1m Duplex EFB

Optični patch SM PK-9 LC-SC 1,2mm 1m Duplex EFB

SKU izdelka :  TT7950056

Optični patch SM PK-9 LC-SC 1,2mm 1m Duplex EFB

Prodajna cena: 12,90 €
Cena z DDV: 14,32 €
Cena brez DDV: 10,57 €
Popust: -1,43 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch MM 50.0 ST/SC 10m EFB

Optični patch MM 50.0 ST/SC 10m EFB

SKU izdelka :  TT7950054

Optični patch MM 50.0 ST/SC 10m EFB

Prodajna cena: 15,25 €
Cena z DDV: 16,93 €
Cena brez DDV: 12,50 €
Popust: -1,68 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch MM 50.0 ST/ST OM3 3m Digitus

Optični patch MM 50.0 ST/ST OM3 3m Digitus

SKU izdelka :  TT7950051

Optični patch MM 50.0 ST/ST OM3 3m Digitus

Prodajna cena: 8,88 €
Cena z DDV: 9,87 €
Cena brez DDV: 7,28 €
Popust: -0,99 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch MM 50.0 SC/SC OM3 1m Digitus

Optični patch MM 50.0 SC/SC OM3 1m Digitus

SKU izdelka :  TT7950036

Optični patch MM 50.0 SC/SC OM3 1m Digitus

Prodajna cena: 8,04 €
Cena z DDV: 8,93 €
Cena brez DDV: 6,59 €
Popust: -0,89 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m KELine (ITU-T G.652.D)

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m KELine (ITU-T G.652.D)

SKU izdelka :  TT7950047

Optični patch SM PK-9 LC-LC 2m KELine (ITU-T G.652.D)

Prodajna cena: 14,15 €
Cena z DDV: 15,73 €
Cena brez DDV: 11,60 €
Popust: -1,57 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m KELine

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m KELine

SKU izdelka :  TT7950046

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m KELine

Prodajna cena: 14,60 €
Cena z DDV: 16,23 €
Cena brez DDV: 11,97 €
Popust: -1,62 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch MM 50.0 LC-LC OM2 2m KELine

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM2 2m KELine

SKU izdelka :  TT7950045

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM2 2m KELine

Prodajna cena: 13,70 €
Cena z DDV: 15,21 €
Cena brez DDV: 11,23 €
Popust: -1,51 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM SC/APC - SC/APC  6m EFB

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 6m EFB

SKU izdelka :  TT7950044

Optični patch SM SC/APC - SC/APC 6m EFB

Prodajna cena: 13,26 €
Cena z DDV: 14,74 €
Cena brez DDV: 10,87 €
Popust: -1,48 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch MM 50.0 LC/LC 15m Digitus

Optični patch MM 50.0 LC/LC 15m Digitus

SKU izdelka :  TT7950035

Optični patch MM 50.0 LC/LC 15m Digitus

Prodajna cena: 16,15 €
Cena z DDV: 17,95 €
Cena brez DDV: 13,24 €
Popust: -1,79 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch MM 50.0 ST/ST  OM4 2m EFB

Optični patch MM 50.0 ST/ST OM4 2m EFB

SKU izdelka :  TT7950034

Optični patch MM 50.0 ST/ST OM4 2m EFB

Prodajna cena: 11,92 €
Cena z DDV: 13,25 €
Cena brez DDV: 9,77 €
Popust: -1,33 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 SC/SC  2m Digitus

Optični patch SM PK-9 SC/SC 2m Digitus

SKU izdelka :  TT7950030

Optični patch SM PK-9 SC/SC 2m Digitus

Prodajna cena: 7,66 €
Cena z DDV: 8,50 €
Cena brez DDV: 6,28 €
Popust: -0,84 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 SC-ST 2m Duplex Leviton

Optični patch SM PK-9 SC-ST 2m Duplex Leviton

SKU izdelka :  TT7904010

Optični patch SM PK-9 SC-ST 2m Duplex Leviton

Prodajna cena: 17,53 €
Cena z DDV: 19,48 €
Cena brez DDV: 14,37 €
Popust: -1,95 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 SC-ST 1m Duplex Leviton

Optični patch SM PK-9 SC-ST 1m Duplex Leviton

SKU izdelka :  TT7904025

Optični patch SM PK-9 SC-ST 1m Duplex Leviton

Prodajna cena: 16,37 €
Cena z DDV: 18,19 €
Cena brez DDV: 13,42 €
Popust: -1,82 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 SC-SC 5m Duplex Leviton

Optični patch SM PK-9 SC-SC 5m Duplex Leviton

SKU izdelka :  TT7904030

Optični patch SM PK-9 SC-SC 5m Duplex Leviton

Prodajna cena: 22,01 €
Cena z DDV: 24,45 €
Cena brez DDV: 18,04 €
Popust: -2,44 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 SC-SC 3m Duplex Leviton

Optični patch SM PK-9 SC-SC 3m Duplex Leviton

SKU izdelka :  TT7904029

Optični patch SM PK-9 SC-SC 3m Duplex Leviton

Prodajna cena: 19,68 €
Cena z DDV: 21,86 €
Cena brez DDV: 16,13 €
Popust: -2,18 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 SC-SC 2m Duplex Leviton

Optični patch SM PK-9 SC-SC 2m Duplex Leviton

SKU izdelka :  TT7904009

Optični patch SM PK-9 SC-SC 2m Duplex Leviton

Prodajna cena: 18,50 €
Cena z DDV: 20,54 €
Cena brez DDV: 15,16 €
Popust: -2,05 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 SC-SC 1m Duplex Leviton

Optični patch SM PK-9 SC-SC 1m Duplex Leviton

SKU izdelka :  TT7904028

Optični patch SM PK-9 SC-SC 1m Duplex Leviton

Prodajna cena: 17,30 €
Cena z DDV: 19,23 €
Cena brez DDV: 14,18 €
Popust: -1,93 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 SC-FC 2m Duplex Leviton

Optični patch SM PK-9 SC-FC 2m Duplex Leviton

SKU izdelka :  TT7904011

Optični patch SM PK-9 SC-FC 2m Duplex Leviton

Prodajna cena: 13,86 €
Cena z DDV: 15,40 €
Cena brez DDV: 11,36 €
Popust: -1,54 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 LC/SC 10m Digitus

Optični patch SM PK-9 LC/SC 10m Digitus

SKU izdelka :  TT7909048

Optični patch SM PK-9 LC/SC 10m Digitus

Prodajna cena: 12,05 €
Cena z DDV: 13,40 €
Cena brez DDV: 9,88 €
Popust: -1,34 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 LC/SC  5m Digitus

Optični patch SM PK-9 LC/SC 5m Digitus

SKU izdelka :  TT7909046

Optični patch SM PK-9 LC/SC 5m Digitus

Prodajna cena: 10,46 €
Cena z DDV: 11,63 €
Cena brez DDV: 8,57 €
Popust: -1,17 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 LC/SC  3m Digitus

Optični patch SM PK-9 LC/SC 3m Digitus

SKU izdelka :  TT7909045

Optični patch SM PK-9 LC/SC 3m Digitus

Prodajna cena: 10,13 €
Cena z DDV: 11,25 €
Cena brez DDV: 8,30 €
Popust: -1,12 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Optični patch SM PK-9 LC/SC  2m Digitus

Optični patch SM PK-9 LC/SC 2m Digitus

SKU izdelka :  TT7909044

Optični patch SM PK-9 LC/SC 2m Digitus

Prodajna cena: 9,89 €
Cena z DDV: 10,99 €
Cena brez DDV: 8,11 €
Popust: -1,10 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi

Informacije

Kontakt ŽIRI

  • Fotojama, Trg svobode 2, 4226 Žiri
  • Delovni čas: 
  • DELOVNI ČAS PO PREDHODNEM DOGOVORU!
  • info@fotojama.com
  • tel:+38640386687

Kontakt TRZIN

  • Fotojama, Prevale 9, 1236 Trzin
  • Delovni čas: pon. - čet. (9:00- 13:00, 14:00-17:00); pet. (9:00- 15:00)
  • ZAŽELENA PREDHODNA NAJAVA!
  • damjan.ursic@fotojama.com
  • tel:+38640163784