Košarica je prazna
 x 

Optični pretvorniki

Rezultati 1 - 24 od 25
Akcija
Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

SKU izdelka :  TT7948018

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

Prodajna cena: 58,23 €
Cena z DDV: 61,95 €
Cena brez DDV: 47,73 €
Popust: -3,72 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

SKU izdelka :  TT7948021

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

Prodajna cena: 25,93 €
Cena z DDV: 27,58 €
Cena brez DDV: 21,25 €
Popust: -1,66 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G  (set/2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G (set/2kos)

SKU izdelka :  TT7948020

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti …

Prodajna cena: 27,52 €
Cena z DDV: 29,28 €
Cena brez DDV: 22,56 €
Popust: -1,76 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

SKU izdelka :  TT7948017

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti …

Prodajna cena: 22,09 €
Cena z DDV: 23,50 €
Cena brez DDV: 18,11 €
Popust: -1,40 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Kabel SFP+ 3m Mikrotik

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948016

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

Prodajna cena: 35,90 €
Cena z DDV: 38,20 €
Cena brez DDV: 29,43 €
Popust: -2,29 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

SKU izdelka :  TT7948014

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik …

Prodajna cena: 129,39 €
Cena z DDV: 137,65 €
Cena brez DDV: 106,06 €
Popust: -8,26 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

SKU izdelka :  TT7948015

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik …

Prodajna cena: 52,90 €
Cena z DDV: 56,27 €
Cena brez DDV: 43,36 €
Popust: -3,37 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Mikrotik

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948011

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Mikrotik

Prodajna cena: 35,38 €
Cena z DDV: 37,64 €
Cena brez DDV: 29,00 €
Popust: -2,26 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

SKU izdelka :  TT7948009

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik …

Prodajna cena: 67,21 €
Cena z DDV: 71,50 €
Cena brez DDV: 55,09 €
Popust: -4,29 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

SKU izdelka :  TT7948008

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik …

Prodajna cena: 21,01 €
Cena z DDV: 22,35 €
Cena brez DDV: 17,22 €
Popust: -1,34 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

SKU izdelka :  TT7948001

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik …

Prodajna cena: 15,77 €
Cena z DDV: 16,78 €
Cena brez DDV: 12,93 €
Popust: -1,00 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Kabel SFP+ 1m Mikrotik

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948010

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

Prodajna cena: 25,96 €
Cena z DDV: 27,62 €
Cena brez DDV: 21,28 €
Popust: -1,66 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7948002

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

Prodajna cena: 103,99 €
Cena z DDV: 115,55 €
Cena brez DDV: 85,24 €
Popust: -11,55 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102017

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Prodajna cena: 98,84 €
Cena z DDV: 109,82 €
Cena brez DDV: 81,02 €
Popust: -10,98 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

SKU izdelka :  TT7948006

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

Prodajna cena: 79,10 €
Cena z DDV: 87,90 €
Cena brez DDV: 64,84 €
Popust: -8,80 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

SKU izdelka :  TT7948005

Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

Prodajna cena: 43,09 €
Cena z DDV: 47,87 €
Cena brez DDV: 35,32 €
Popust: -4,78 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

SKU izdelka :  TT7948007

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Prodajna cena: 41,57 €
Cena z DDV: 46,18 €
Cena brez DDV: 34,07 €
Popust: -4,61 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550/RX1310 Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550/RX1310 Digitus

SKU izdelka :  TT9102016

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550/RX1310 Digitus

Prodajna cena: 34,97 €
Cena z DDV: 38,86 €
Cena brez DDV: 28,66 €
Popust: -3,89 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102014

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Prodajna cena: 26,91 €
Cena z DDV: 29,90 €
Cena brez DDV: 22,06 €
Popust: -2,99 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

SKU izdelka :  TT9102006

Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

Prodajna cena: 60,79 €
Cena z DDV: 61,41 €
Cena brez DDV: 49,83 €
Popust: -0,62 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Na zalogi
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G  (set/2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G (set/2kos)

SKU izdelka :  TT7948022

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti …

Prodajna cena: 44,82 €
Cena z DDV: 47,69 €
Cena brez DDV: 36,74 €
Popust: -2,87 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Delock

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Delock

SKU izdelka :  TT7948019

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Delock

Prodajna cena: 69,17 €
Cena z DDV: 69,87 €
Cena brez DDV: 56,70 €
Popust: -0,70 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

SKU izdelka :  TT7948012

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

Prodajna cena: 32,45 €
Cena z DDV: 36,06 €
Cena brez DDV: 26,60 €
Popust: -3,61 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo
Akcija
Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

SKU izdelka :  TT9102020

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

Prodajna cena: 42,41 €
Cena z DDV: 47,13 €
Cena brez DDV: 34,76 €
Popust: -4,72 €
Cena / kg:
Podrobnosti

Dobavljivo

Informacije

Kontakt ŽIRI

  • Fotojama, Trg svobode 2, 4226 Žiri
  • Delovni čas: 
  • DELOVNI ČAS PO PREDHODNEM DOGOVORU!
  • info@fotojama.com
  • tel:+38640386687

Kontakt TRZIN

  • Fotojama, Prevale 9, 1236 Trzin
  • Delovni čas: pon. - čet. (9:00- 13:00, 14:00-17:00); pet. (9:00- 15:00)
  • ZAŽELENA PREDHODNA NAJAVA!
  • damjan.ursic@fotojama.com
  • tel:+38640163784