x 

Optični pretvorniki

Rezultati 1 - 24 od 25
-6% Kabel SFP+ 1m Mikrotik

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948010
Prodajna cena: 28,22 €
Cena z DDV: 30,02 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Kabel SFP+ 3m Mikrotik

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948016
Prodajna cena: 38,09 €
Cena z DDV: 40,53 €
Cena / kg:

Na zalogi
-1% Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

Pretvornik FO -RS232, ST-DB9ž Mfico Multimode

SKU izdelka :  TT9102006
Prodajna cena: 60,79 €
Cena z DDV: 61,41 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

SKU izdelka :  TT7948015
Prodajna cena: 56,07 €
Cena z DDV: 59,65 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

SKU izdelka :  TT7948014
Prodajna cena: 141,11 €
Cena z DDV: 150,11 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G  (set/2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G (set/2kos)

SKU izdelka :  TT7948022
Prodajna cena: 46,42 €
Cena z DDV: 49,39 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102014
Prodajna cena: 26,91 €
Cena z DDV: 29,90 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

SKU izdelka :  TT7948001
Prodajna cena: 16,85 €
Cena z DDV: 17,92 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set/2kos)

SKU izdelka :  TT7948017
Prodajna cena: 22,18 €
Cena z DDV: 23,59 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

SKU izdelka :  TT7948012
Prodajna cena: 32,45 €
Cena z DDV: 36,06 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

SKU izdelka :  TT7948008
Prodajna cena: 22,57 €
Cena z DDV: 24,01 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set/2)

SKU izdelka :  TT7948009
Prodajna cena: 68,38 €
Cena z DDV: 72,75 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G  (set/2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G (set/2kos)

SKU izdelka :  TT7948020
Prodajna cena: 27,96 €
Cena z DDV: 29,74 €
Cena / kg:

Dobavljivo
-10% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1310/RX1550 Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1310/RX1550 Digitus

SKU izdelka :  TT9102018
Prodajna cena: 28,61 €
Cena z DDV: 31,79 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550/RX1310 Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550/RX1310 Digitus

SKU izdelka :  TT9102016
Prodajna cena: 34,97 €
Cena z DDV: 38,86 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Multimode

SKU izdelka :  TT7948007
Prodajna cena: 41,57 €
Cena z DDV: 46,18 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

Pretvornik FO-UTP 10/100 SC Digitus Singlemode

SKU izdelka :  TT9102020
Prodajna cena: 42,41 €
Cena z DDV: 47,13 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

Pretvornik FO-UTP 10/100 ST Digitus Multimode

SKU izdelka :  TT7948005
Prodajna cena: 43,71 €
Cena z DDV: 48,57 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Digitus

SKU izdelka :  TT7948006
Prodajna cena: 79,10 €
Cena z DDV: 87,90 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Mikrotik

Pretvornik FO-UTP 10/100/1000 SFP prazen Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948011
Prodajna cena: 37,14 €
Cena z DDV: 39,50 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102017
Prodajna cena: 99,02 €
Cena z DDV: 110,02 €
Cena / kg:

Na zalogi
-10% Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000/1000 SC Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7948002
Prodajna cena: 103,99 €
Cena z DDV: 115,55 €
Cena / kg:

Na zalogi
-6% Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

SKU izdelka :  TT7948018
Prodajna cena: 61,62 €
Cena z DDV: 65,56 €
Cena / kg:

Na zalogi
-1% Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Delock

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Delock

SKU izdelka :  TT7948019
Prodajna cena: 69,17 €
Cena z DDV: 69,87 €
Cena / kg:

Dobavljivo