Dostava 5€ (Pošta Slovenije) Brezplačna ob naročilu nad 299,00€
 x 

Pretvorniki

Razvrsti po:
Rezultati 1 - 24 od 39
-8% Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga SM simplex Tx1550nm|Rx1310nm DN-81004_1.jpg

Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga SM simplex Tx1550nm|Rx1310nm DN-81004

SKU izdelka :  TT9118049
Vaša cena: 35,36 €
Cena: 38,43 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-2% noimage

Mikrotik kabel 100GB QSFP28 3m XQ+DA0003

SKU izdelka :  TT7948051
Vaša cena: 59,60 €
Cena: 60,81 €
Cena / kg:
Na zalogi
-8% Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga MM 1310nm DN-81101_1.jpg

Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga MM 1310nm DN-81101

SKU izdelka :  TT7948049
Vaša cena: 25,25 €
Cena: 27,45 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-8% Digitus pretvornik FO-UTP PoE 10|100|1000 SC MM DN-82150_1.jpg

Digitus pretvornik FO-UTP PoE 10|100|1000 SC MM DN-82150

SKU izdelka :  TT7948048
Vaša cena: 102,97 €
Cena: 111,92 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-3% Ubiquiti pretvornik RJ45 SFP Giga UACC-CM-RJ45-1G_1.jpg

Ubiquiti pretvornik RJ45 SFP Giga UACC-CM-RJ45-1G

SKU izdelka :  TT7948045
Vaša cena: 23,61 €
Cena: 24,34 €
Cena / kg:
Na zalogi
-3% Ubiquiti pretvornik RJ45 SFP+ 10Giga UACC-CM-RJ45-10G.jpg

Ubiquiti pretvornik RJ45 SFP+ 10Giga UACC-CM-RJ45-10G

SKU izdelka :  TT7948042
Vaša cena: 76,45 €
Cena: 78,81 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-8% Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga SM simplex Tx1310nm|Rx1550nm DN-81003_1.jpg

Digitus pretvornik FO SFP Mini-GBIC Giga SM simplex Tx1310nm|Rx1550nm DN-81003

SKU izdelka :  TT7948044
Vaša cena: 24,27 €
Cena: 26,38 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-3% Ubiquiti pretvornik FO SFP GPON CPE Giga UBNT UF-Instant_1.jpg

Ubiquiti pretvornik FO SFP GPON CPE Giga UBNT UF-Instant

SKU izdelka :  TT7948041
Vaša cena: 52,07 €
Cena: 53,68 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-3% Digitus kabel 10GB SFP+ 10m DN-81231.jpg

Digitus kabel 10GB SFP+ 10m DN-81231

SKU izdelka :  TT7948038
Vaša cena: 79,20 €
Cena: 81,65 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-2% Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 25Giga Singlemode XS+31LC10D_1.jpg

Mikrotik pretvornik FO SFP Mini-GBIC 25Giga Singlemode XS+31LC10D

SKU izdelka :  TT9803102
Vaša cena: 164,70 €
Cena: 168,06 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-2% Mikrotik kabel  25GB SFP28 3m XS+DA0003_1.jpg

Mikrotik kabel 25GB SFP28 3m XS+DA0003

SKU izdelka :  TT7948037
Vaša cena: 42,69 €
Cena: 43,55 €
Cena / kg:
Na zalogi
-2% Mikrotik kabel  25GB SFP28 1m XS+DA0001_1.jpg

Mikrotik kabel 25GB SFP28 1m XS+DA0001

SKU izdelka :  TT7948036
Vaša cena: 31,68 €
Cena: 32,33 €
Cena / kg:
Na zalogi
-3% Ubiquiti kabel 25GB SFP28 0,5m UC-DAC-SFP28_1.jpg

Ubiquiti kabel 25GB SFP28 0,5m UC-DAC-SFP28

SKU izdelka :  TT7948035
Vaša cena: 46,51 €
Cena: 47,95 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-3% Ubiquiti kabel 10GB SFP+ 0,5m UC-DAC-SFP+_1.jpg

Ubiquiti kabel 10GB SFP+ 0,5m UC-DAC-SFP+

SKU izdelka :  TT7948034
Vaša cena: 28,82 €
Cena: 29,71 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-3% Ubiquiti kabel 10GB SFP+ 1m UDC-1_3.jpg

Ubiquiti kabel 10GB SFP+ 1m UDC-1

SKU izdelka :  TT7948032
Vaša cena: 30,96 €
Cena: 31,92 €
Cena / kg:
Na zalogi
-8% Digitus pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex SM DN-82123_1.jpg

Digitus pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex SM DN-82123

SKU izdelka :  TT7948030
Vaša cena: 86,29 €
Cena: 93,79 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-8% Digitus pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex SM DN-82122_1.jpg

Digitus pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex SM DN-82122

SKU izdelka :  TT7948029
Vaša cena: 85,88 €
Cena: 93,34 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-2% Mikrotik kabel  10GB SFP+ 5m aktivni S+AO0005_1.jpg

Mikrotik kabel 10GB SFP+ 5m aktivni S+AO0005

SKU izdelka :  TT7948028
Vaša cena: 54,22 €
Cena: 55,33 €
Cena / kg:
Na zalogi
-3% Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10G set SM UACC-OM-SM-10G-D-2|UF-SM-10G_1.jpg

Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10G set SM UACC-OM-SM-10G-D-2|UF-SM-10G

SKU izdelka :  TT7948027
Vaša cena: 117,11 €
Cena: 120,73 €
Cena / kg:
Na zalogi
-8% Digitus pretvornik FO-FO 10|100 SC MM|SM DN-82024_1.jpg

Digitus pretvornik FO-FO 10|100 SC MM|SM DN-82024

SKU izdelka :  TT7948024
Vaša cena: 54,73 €
Cena: 59,49 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-8% Digitus pretvornik FO-FO 10|100|1000 SC MM|SM DN-82124_1.jpg

Digitus pretvornik FO-FO 10|100|1000 SC MM|SM DN-82124

SKU izdelka :  TT7948025
Vaša cena: 62,94 €
Cena: 68,42 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-8% Digitus pretvornik FO-FO 10|100|1000 MM- SM SFP prazen DN-82133_1.jpg

Digitus pretvornik FO-FO 10|100|1000 MM- SM SFP prazen DN-82133

SKU izdelka :  TT7948026
Vaša cena: 74,52 €
Cena: 81,00 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-3% Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10G MM UACC-OM-MM-10G-D-2_1.jpg

Ubiquiti pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10G MM UACC-OM-MM-10G-D-2

SKU izdelka :  TT7948022
Vaša cena: 58,69 €
Cena: 60,51 €
Cena / kg:
Na zalogi
-2% Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga S+RJ10_1.jpg

Mikrotik pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga S+RJ10

SKU izdelka :  TT7948018
Vaša cena: 71,60 €
Cena: 73,07 €
Cena / kg:
Na zalogi

Plačilo in dostava

  • Plačilo na TRR po prejetem računu s skeniranjem QR kode
  • Vsi izdani računi so opremljeni s QR kodo za enostavno in hitro plačilo prek spletne banke. Račun praviloma prejmete, v roku 24h, v .pdf obliki na e-mail podan ob naročilu!

qr koda za plačilo fotojama

  • Izdelki, ki ob naročilu niso na zalogi, se naročajo! V primeru daljšega dobavnega roka od 3-5 dni boste o tem obveščeni!
  • Dostava 5€ (Pošta Slovenije)