We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optika

Razvrsti po:
Rezultati 1 - 24 od 341
Kabel  10GB SFP+ 0,5m Ubiquiti_1.jpg

Kabel 10GB SFP+ 0,5m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948034
Prodajna cena: 20,98 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel  10GB SFP+ 1m Ubiquiti.jpg

Kabel 10GB SFP+ 1m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948032
Prodajna cena: 23,67 €
Cena / kg:
Na zalogi
-4% Kabel  10GB SFP+ 5m aktivni Mikrotik_1.jpg

Kabel 10GB SFP+ 5m aktivni Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948028
Prodajna cena: 48,57 €
Cena z DDV: 50,57 €
Cena / kg:
Na zalogi
-4% Kabel 25GB SFP28 0,5m Ubiquiti_1.jpg

Kabel 25GB SFP28 0,5m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948035
Prodajna cena: 39,37 €
Cena z DDV: 40,99 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel 25GB SFP28 1m Mikrotik.jpg

Kabel 25GB SFP28 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948036
Prodajna cena: 29,34 €
Cena / kg:
Na zalogi
-4% Kabel 25GB SFP28 3m Mikrotik.jpg

Kabel 25GB SFP28 3m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948037
Prodajna cena: 38,04 €
Cena z DDV: 39,61 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel 40GB QSFP+ 1m Mikrotik_1.jpg

Kabel 40GB QSFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948031
Prodajna cena: 31,84 €
Cena / kg:
Na zalogi
-4% Kabel 40GB QSFP+ Brake-Out 4x SFP+ Q+BC0003-S+ Mikrotik_1.jpg

Kabel 40GB QSFP+ Brake-Out 4x SFP+ Q+BC0003-S+ Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948033
Prodajna cena: 59,63 €
Cena z DDV: 62,10 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- DUP Leviton_1.jpg

Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- DUP Leviton

SKU izdelka :  TT7901008
Prodajna cena: 0,71 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton_1.jpg

Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton

SKU izdelka :  TT7901002
Prodajna cena: 0,39 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901003
Prodajna cena: 0,59 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901024
Prodajna cena: 59,99 €
Cena z DDV: 64,43 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 200m KeLine.jpg

Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 200m KeLine

SKU izdelka :  TT7901025
Prodajna cena: 113,41 €
Cena z DDV: 121,82 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton_1.jpg

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton

SKU izdelka :  TT2312000
Prodajna cena: 0,73 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 04x50 Multimode UNI OM4 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI OM4 Leviton

SKU izdelka :  TT7901028
Prodajna cena: 1,37 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901004
Prodajna cena: 0,68 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901026
Prodajna cena: 65,17 €
Cena z DDV: 70,00 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 Eca 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 Eca 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901032
Prodajna cena: 60,27 €
Cena z DDV: 64,73 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901013
Prodajna cena: 1,00 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode UNI Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode UNI Leviton

SKU izdelka :  TT7901016
Prodajna cena: 1,11 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode UNI OM3 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode UNI OM3 Leviton

SKU izdelka :  TT7901017
Prodajna cena: 1,88 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode UNI OM4 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode UNI OM4 Leviton

SKU izdelka :  TT7901029
Prodajna cena: 2,22 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x50|125 Multimode Duct Grade UNI KeLine.jpg

Kabel Optični 08x50|125 Multimode Duct Grade UNI KeLine

SKU izdelka :  TT7901019
Prodajna cena: 0,85 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-7% Kabel Optični 08x50|125 Multimode OM2 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 08x50|125 Multimode OM2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901022
Prodajna cena: 119,95 €
Cena z DDV: 128,84 €
Cena / kg:
Na zalogi

Dostava

  • dostava 3,90€ (Pošta Slovenije)
  • brezplačna ob naročilu nad 199,00€
hitra dostava

Darila, popusti, novičke...

Lahko se prijavite na fotojama novičke. Obljubim, da sm prelen, da bi stalno moril, se pa lahko občasno najde kaj vrednega omembe.

Za pošiljanje tega obrazca omogočite javascript