We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

  • Fuji x-S10

    Fuji X-S10 - UGODNO ob nakupu skupaj z objektivom XF 55-200 mm f3.5-4.8 R LM OIS / Fuji X-S10 + 55-200 -- 1540€ / Fuji X-S10 15-45 kit + 55-200 -- 1640€ / Fuji X-S10 18-55 kit + 55-200 -- 1940€ / Fuji X-S10 16-80 kit + 55-200 -- 2040€

    Oglej si ponudbo

  • ALBUMI in OKVIRJI

    V preteklosti smo s fotoaparati na filme lahko zajeli le omejeno število tistih najbolj dragocenih trenutkov, razvite fotografije pa smo zbirali v neprecenljive albume, ki še danes mnogim služijo za obujanje spominov na mladost. V digitalni dobi so fotoaparati veliko bolj učinkoviti, fotografij je ogromno, a eno dejstvo ostaja – kakovosten fotografski papir je še vedno najbolj zanesljiv in varen način za trajno shranjevanje vaših dragocenih spominov.

    Oglej si ponudbo

  • IGRE PC - NINTENDO - PLAYSTATION - XBOX

    Prebrskaj širok nabor iger, konzol in igralnih pripomočkov, ali pa si zgolj napasi oči in si na listek zapisuj tvoj naslednji nakup.

    Oglej si ponudbo

Optika

Razvrsti po:
Rezultati 1 - 24 od 343
Kabel  QSFP+ 1m Mikrotik_1.jpg

Kabel QSFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948031
Prodajna cena: 31,84 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel  QSFP+ Brake-Out 4x SFP+ Q+BC0003-S+ Mikrotik_1.jpg

Kabel QSFP+ Brake-Out 4x SFP+ Q+BC0003-S+ Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948033
Prodajna cena: 62,10 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel  SFP+ 0,5m Ubiquiti_1.jpg

Kabel SFP+ 0,5m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948034
Prodajna cena: 20,98 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel  SFP+ 1m Mikrotik_1.jpg

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948010
Prodajna cena: 27,13 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel  SFP+ 1m Ubiquiti.jpg

Kabel SFP+ 1m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948032
Prodajna cena: 23,67 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel  SFP+ 3m Mikrotik_1.jpg

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948016
Prodajna cena: 36,64 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel  SFP+ 5m aktivni Mikrotik_1.jpg

Kabel SFP+ 5m aktivni Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948028
Prodajna cena: 55,01 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel  SFP28 0,5m Ubiquiti_1.jpg

Kabel SFP28 0,5m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948035
Prodajna cena: 40,99 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel  SFP28 1m Mikrotik.jpg

Kabel SFP28 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948036
Prodajna cena: 34,40 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel  SFP28 3m Mikrotik.jpg

Kabel SFP28 3m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948037
Prodajna cena: 42,09 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- DUP Leviton_1.jpg

Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- DUP Leviton

SKU izdelka :  TT7901008
Prodajna cena: 0,71 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton_1.jpg

Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton

SKU izdelka :  TT7901002
Prodajna cena: 0,37 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901003
Prodajna cena: 0,59 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901024
Prodajna cena: 59,99 €
Cena z DDV: 64,43 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 200m KeLine.jpg

Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 200m KeLine

SKU izdelka :  TT7901025
Prodajna cena: 113,41 €
Cena z DDV: 121,82 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton_1.jpg

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton

SKU izdelka :  TT2312000
Prodajna cena: 0,73 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 04x50 Multimode UNI OM4 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI OM4 Leviton

SKU izdelka :  TT7901028
Prodajna cena: 1,37 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 04x50|125 Multimode OM2 100m KeLine_1.jpg

Kabel Optični 04x50|125 Multimode OM2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901020
Prodajna cena: 73,74 €
Cena z DDV: 79,20 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901004
Prodajna cena: 0,68 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901026
Prodajna cena: 79,45 €
Cena z DDV: 85,34 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 200m KeLine.jpg

Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 200m KeLine

SKU izdelka :  TT7901027
Prodajna cena: 147,60 €
Cena z DDV: 158,54 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 Eca 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 Eca 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901032
Prodajna cena: 60,27 €
Cena z DDV: 64,73 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901013
Prodajna cena: 1,00 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode UNI Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode UNI Leviton

SKU izdelka :  TT7901016
Prodajna cena: 1,11 €
Cena / kg:
Na zalogi
 

Dostava

  • dostava 3,50€ (Pošta Slovenije)
  • ni provizij pri plačilu po povzetju
  • brezplačna ob naročilu nad 199,00€
hitra dostava

Darila, popusti, novičke...

Lahko se prijavite na fotojama novičke. Obljubim, da sm prelen, da bi stalno moril, se pa lahko občasno najde kaj vrednega omembe.

Za pošiljanje tega obrazca omogočite javascript