We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 
minishot

Adapterji in konektorji

Razvrsti po:
Proizvajalec:
Rezultati 1 - 21 od 21
Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801026
Prodajna cena: 2,09 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

SKU izdelka :  TT7907004
Prodajna cena: 5,92 €
Cena / kg:
Na zalogi
-5% Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak|12)

Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak|12)

SKU izdelka :  TT7930006
Prodajna cena: 36,00 €
Cena z DDV: 37,88 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801014
Prodajna cena: 2,04 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

SKU izdelka :  TT7930010
Prodajna cena: 7,42 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

SKU izdelka :  TT7930002
Prodajna cena: 1,63 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801012
Prodajna cena: 1,77 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

SKU izdelka :  TT7907002
Prodajna cena: 2,42 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

Optični adapter I člen ST Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT7930001
Prodajna cena: 0,77 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

Optični adapter I člen ST Multimode Leviton

SKU izdelka :  TT2320600
Prodajna cena: 0,77 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen ST Singlemode Digitus

Optični adapter I člen ST Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7930004
Prodajna cena: 0,81 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Optični adapter Keystone LC Duplex Delock

Optični adapter Keystone LC Duplex Delock

SKU izdelka :  TT7930005
Prodajna cena: 3,23 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine

Optični adapter LC Duplex OM2 Multimode KELine

SKU izdelka :  TT7930007
Prodajna cena: 2,04 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

Optični adapter LC Duplex OM3 Multimode KELine

SKU izdelka :  TT7930008
Prodajna cena: 2,04 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

Optični adapter LC Duplex OS2 Singlemode, KELine

SKU izdelka :  TT7930009
Prodajna cena: 2,04 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični I člen E2000|APC Simplex SM R&M EFB

Optični I člen E2000|APC Simplex SM R&M EFB

SKU izdelka :  TT7930003
Prodajna cena: 13,21 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Optični konektor LC Duplex Adtek

Optični konektor LC Duplex Adtek

SKU izdelka :  TT7907008
Prodajna cena: 2,56 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

Optični konektor SC Duplex Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT7801019
Prodajna cena: 2,06 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični konektor SC Duplex Multimode Leviton

Optični konektor SC Duplex Multimode Leviton

SKU izdelka :  TT2325300
Prodajna cena: 4,27 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični konektor ST Multimode Digitus

Optični konektor ST Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT7801020
Prodajna cena: 1,44 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični konektor ST Multimode Leviton

Optični konektor ST Multimode Leviton

SKU izdelka :  TT2325400
Prodajna cena: 1,94 €
Cena / kg:
Na zalogi

Kontaktni podatki




 

e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

 

Sledi nam

facebook1

instagram1

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form