Dostava 4,80€ (Pošta Slovenije) Brezplačna ob naročilu nad 99,00€

  • Fuji x Mirrorles ponudba
  • Sony alfa Mirrorles ponudba
  • Nanlite ponudba studijskih luči

 x 

Pretvorniki

Razvrsti po:
Proizvajalec:
Rezultati 1 - 24 od 38
-4% Pretvornik FO QSFP+ 40Giga Multimode Mikrotik Q+85MP01D

Pretvornik FO QSFP+ 40Giga Multimode Mikrotik Q+85MP01D

SKU izdelka :  TT9803099
Vaša cena: 64,49 €
Cena: 67,17 €
Cena / kg:
Kabel 40GB QSFP+ 1m Mikrotik

Kabel 40GB QSFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948031
Vaša cena: 35,76 €
Cena / kg:
-9% Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7948030
Vaša cena: 85,35 €
Cena: 93,79 €
Cena / kg:
Kabel 10GB SFP+  1m Ubiquiti

Kabel 10GB SFP+ 1m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948032
Vaša cena: 29,68 €
Cena / kg:
Kabel 40GB QSFP+ Brake-Out 4x SFP+ Q+BC0003-S+ Mikrotik

Kabel 40GB QSFP+ Brake-Out 4x SFP+ Q+BC0003-S+ Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948033
Vaša cena: 61,07 €
Cena / kg:
Kabel 10GB SFP+  0,5m Ubiquiti

Kabel 10GB SFP+ 0,5m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948034
Vaša cena: 24,08 €
Cena / kg:
Kabel 25GB SFP28 0,5m Ubiquiti

Kabel 25GB SFP28 0,5m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948035
Vaša cena: 44,35 €
Cena / kg:
Kabel 25GB SFP28 1m Mikrotik

Kabel 25GB SFP28 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948036
Vaša cena: 37,55 €
Cena / kg:
Kabel 25GB SFP28 3m Mikrotik

Kabel 25GB SFP28 3m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948037
Vaša cena: 48,02 €
Cena / kg:
-4% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 25Giga Singlemode Mikrotik XS+31LC10D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 25Giga Singlemode Mikrotik XS+31LC10D

SKU izdelka :  TT9803102
Vaša cena: 133,16 €
Cena: 138,71 €
Cena / kg:
-6% Kabel 10GB SFP+ 10m Digitus

Kabel 10GB SFP+ 10m Digitus

SKU izdelka :  TT7948038
Vaša cena: 76,75 €
Cena: 81,65 €
Cena / kg:
-9% Pretvornik FO-UTP 1000 POE, SFP prazen, industrijski DIN Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000 POE, SFP prazen, industrijski DIN Digitus

SKU izdelka :  TT7948039
Vaša cena: 101,36 €
Cena: 111,39 €
Cena / kg:
-9% Pretvornik FO-UTP 1000 SFP prazen, industrijski DIN Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000 SFP prazen, industrijski DIN Digitus

SKU izdelka :  TT7948040
Vaša cena: 90,06 €
Cena: 98,97 €
Cena / kg:
-6% Pretvornik FO SFP GPON CPE Gigabit Ubiquiti UBNT-UF-INSTANT

Pretvornik FO SFP GPON CPE Gigabit Ubiquiti UBNT-UF-INSTANT

SKU izdelka :  TT7948041
Vaša cena: 53,89 €
Cena: 57,33 €
Cena / kg:
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode simplex Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode simplex Digitus

SKU izdelka :  TT7948044
Vaša cena: 26,38 €
Cena / kg:
-4% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

SKU izdelka :  TT7948015
Vaša cena: 65,42 €
Cena: 68,14 €
Cena / kg:
-9% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102014
Vaša cena: 28,32 €
Cena: 31,12 €
Cena / kg:
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

SKU izdelka :  TT7948001
Vaša cena: 20,76 €
Cena / kg:
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set|2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set|2kos)

SKU izdelka :  TT7948017
Vaša cena: 26,13 €
Cena / kg:
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

SKU izdelka :  TT7948008
Vaša cena: 27,90 €
Cena / kg:
-4% Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set|2)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set|2)

SKU izdelka :  TT7948009
Vaša cena: 78,89 €
Cena: 82,17 €
Cena / kg:
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G  (set|2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G (set|2kos)

SKU izdelka :  TT7948020
Vaša cena: 39,81 €
Cena / kg:
-9% Pretvornik FO-UTP 10|100 SC Digitus Multimode

Pretvornik FO-UTP 10|100 SC Digitus Multimode

SKU izdelka :  TT7948007
Vaša cena: 37,09 €
Cena: 40,76 €
Cena / kg:
-9% Pretvornik FO-UTP 10|100 SC Digitus Singlemode

Pretvornik FO-UTP 10|100 SC Digitus Singlemode

SKU izdelka :  TT9102020
Vaša cena: 34,77 €
Cena: 38,21 €
Cena / kg:

Dostava

  • Dostava 4,80€ (Pošta Slovenije)
  • Brezplačna ob naročilu nad 99,00€
  • Brez provizije za plačila po povzetju!*
*Znesek plačila je enak znesku naročila
hitra dostava

Dobava po naročilu!

  • Dobava artiklov po naročilu!
  • Za konkurenčno ponudbo pišite na:
  • info@fotojama.com
pošlji povprasevanje za najugodnejšo ceno fotojama

Enostavna plačila

  • Plačilo po povzetju - brez provizije
  • Plačilo TRR*
*S skeniranjem QR kode na prejetem računu
v spletni banki.
plačilo s qr kodo