Dostava 3,30€ (Pošta Slovenije) Brezplačna ob naročilu nad 99,00€
Fotojama logos   Fotojama logos   Fotojama logos   Fotojama logos
 x 

Priključni kabli

Razvrsti po:
Proizvajalec:
Rezultati 1 - 24 od 156

Novi izdelki

Optični patch MM 50.0 LC|LC  15m EFB_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC|LC 15m EFB

SKU izdelka :  TT7950099
Vaša cena: 22,79 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch SM SC-SC  2m EFB Simplex.jpg

Optični patch SM SC-SC 2m EFB Simplex

SKU izdelka :  TT7950098
Vaša cena: 7,21 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
noimage

Optični patch MM SC-SC 2m OM4 Leviton

SKU izdelka :  TT7950097
Vaša cena: 30,63 €
Cena / kg:
Na zalogi
noimage

Optični patch MM SC-SC 1m OM4 Leviton

SKU izdelka :  TT7950096
Vaša cena: 25,32 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch SM SC|APC - SC|APC  2m EFB_1.jpg

Optični patch SM SC|APC - SC|APC 2m EFB

SKU izdelka :  TT7950093
Vaša cena: 7,88 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch SM SC|APC - SC|APC  5m EFB_1.jpg

Optični patch SM SC|APC - SC|APC 5m EFB

SKU izdelka :  TT7950095
Vaša cena: 8,26 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch SM SC|APC - SC|APC  3m EFB_1.jpg

Optični patch SM SC|APC - SC|APC 3m EFB

SKU izdelka :  TT7950094
Vaša cena: 8,08 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch SM SC|APC - SC|APC 10m EFB_1.jpg

Optični patch SM SC|APC - SC|APC 10m EFB

SKU izdelka :  TT7950043
Vaša cena: 13,46 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC|LC OM4 10m Digitus_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC|LC OM4 10m Digitus

SKU izdelka :  TT7950027
Vaša cena: 18,07 €
Cena / kg:
Na zalogi

Izdelki

-3% Optični patch MM 50.0 LC-FC 2m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-FC 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7909006
Vaša cena: 20,24 €
Cena: 20,86 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optični patch MM 50.0 LC-LC 1m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-LC 1m Leviton

SKU izdelka :  TT7903016
Vaša cena: 15,58 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m KELine_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m KELine

SKU izdelka :  TT7950045
Vaša cena: 8,93 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-LC 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7909005
Vaša cena: 20,39 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-LC 3m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-LC 3m Leviton

SKU izdelka :  TT7903017
Vaša cena: 22,66 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 1m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 1m Leviton

SKU izdelka :  TT7909057
Vaša cena: 16,99 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m KELine_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m KELine

SKU izdelka :  TT7950046
Vaša cena: 16,56 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7909058
Vaša cena: 18,25 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 3m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 3m Leviton

SKU izdelka :  TT7909059
Vaša cena: 24,17 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 5m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-LC OM3 5m Leviton

SKU izdelka :  TT7909060
Vaša cena: 27,63 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-SC 1m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-SC 1m Leviton

SKU izdelka :  TT7903008
Vaša cena: 13,79 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-SC 2m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-SC 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7904016
Vaša cena: 19,95 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-SC 3m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-SC 3m Leviton

SKU izdelka :  TT7903010
Vaša cena: 21,51 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-SC 5m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-SC 5m Leviton

SKU izdelka :  TT7903011
Vaša cena: 24,44 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-SC OM4 1m Digitus_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-SC OM4 1m Digitus

SKU izdelka :  TT7950052
Vaša cena: 9,22 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optični patch MM 50.0 LC-SC OM4 2m Digitus_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-SC OM4 2m Digitus

SKU izdelka :  TT7950053
Vaša cena: 10,50 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-ST 1m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-ST 1m Leviton

SKU izdelka :  TT7903012
Vaša cena: 12,98 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-ST 2m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-ST 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7903043
Vaša cena: 14,35 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC-ST 3m Leviton_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC-ST 3m Leviton

SKU izdelka :  TT7903014
Vaša cena: 15,56 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC|LC   1m Digitus_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC|LC 1m Digitus

SKU izdelka :  TT7909019
Vaša cena: 8,39 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC|LC   2m Digitus_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC|LC 2m Digitus

SKU izdelka :  TT7909020
Vaša cena: 8,93 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC|LC   3m Digitus_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC|LC 3m Digitus

SKU izdelka :  TT7909021
Vaša cena: 10,19 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC|LC   5m Digitus_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC|LC 5m Digitus

SKU izdelka :  TT7909022
Vaša cena: 10,83 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC|LC   7m Digitus_1.jpg

Optični patch MM 50.0 LC|LC 7m Digitus

SKU izdelka :  TT7909023
Vaša cena: 11,94 €
Cena / kg:
Na zalogi

Dostava

  • Dostava 3,30€ (Pošta Slovenije)
  • Brezplačna ob naročilu nad 99,00€
  • Brez provizije za plačila po povzetju!
hitra dostava

Dobava po naročilu!

  • Dobava artiklov po naročilu!
  • Za konkurenčno ponudbo pišite na:
  • info@fotojama.com
kontaktni podatki fotojama

Enostavna plačila

  • Plačilo po povzetju - brez provizije
  • Plačilo TRR
  • s skeniranjem QR kode v spletni banki
plačilo s qr kodo