Dostava 3,30€ (Pošta Slovenije) Brezplačna ob naročilu nad 99,00€
Fotojama logos   Fotojama logos   Fotojama logos   Fotojama logos
 x 

Priključni paneli

Razvrsti po:
Proizvajalec:
Rezultati 1 - 24 od 39

Novi izdelki

noimage

Optični panel 48cm ST 24x prazen Keline

SKU izdelka :  TT7940029
Vaša cena: 47,36 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični panel 48cm   prazen brez čelne plošče QL Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm prazen brez čelne plošče QL Digitus

SKU izdelka :  TT7940028
Vaša cena: 40,37 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus črna_1.jpg

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus črna

SKU izdelka :  TT7940027
Vaša cena: 2,40 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm SC  6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm SC 6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940024
Vaša cena: 156,57 €
Cena: 166,57 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-6% Optični panel 48cm SC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OS2 Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm SC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OS2 Digitus

SKU izdelka :  TT7940026
Vaša cena: 132,54 €
Cena: 141,00 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Zaščita zvara crimp set 12kos_1.jpg

Optična- Zaščita zvara crimp set 12kos

SKU izdelka :  TT7918000
Vaša cena: 12,69 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm SC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm SC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940025
Vaša cena: 174,37 €
Cena: 185,50 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični panel DIN Rail 4xSC|LC Delock_1.jpg

Optični panel DIN Rail 4xSC|LC Delock

SKU izdelka :  TT7940022
Vaša cena: 12,30 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični panel DIN Rail 2xSC|LC Delock_1.jpg

Optični panel DIN Rail 2xSC|LC Delock

SKU izdelka :  TT7940023
Vaša cena: 7,67 €
Cena / kg:
Na zalogi

Izdelki

Optična- Splice kaseta PRO pokrov kasete EFB.jpg

Optična- Splice kaseta PRO pokrov kasete EFB

SKU izdelka :  TT7918010
Vaša cena: 3,93 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optična- Splice kaseta PRO za 24 vlaken EFB.jpg

Optična- Splice kaseta PRO za 24 vlaken EFB

SKU izdelka :  TT7918011
Vaša cena: 7,88 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus_1.jpg

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

SKU izdelka :  TT7918001
Vaša cena: 3,38 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus_1.jpg

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus

SKU izdelka :  TT7918002
Vaša cena: 2,66 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB_1.jpg

Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB

SKU izdelka :  TT7918009
Vaša cena: 14,86 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Zaščita zvara silikonska 60mm (pak|100) EFB_1.jpg

Optična- Zaščita zvara silikonska 60mm (pak|100) EFB

SKU izdelka :  TT7918008
Vaša cena: 17,43 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optični panel - SC slepi pokrovček Leviton (pak|100)_1.jpg

Optični panel - SC slepi pokrovček Leviton (pak|100)

SKU izdelka :  TT7914007
Vaša cena: 28,10 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916001
Vaša cena: 8,78 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 12xST QL Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 12xST QL Digitus

SKU izdelka :  TT7916003
Vaša cena: 9,55 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus_1.jpg

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916002
Vaša cena: 7,53 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xST QL Digitus.jpg

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xST QL Digitus

SKU izdelka :  TT7916004
Vaša cena: 6,60 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-6% Optični panel 48cm  LC  6x Duplex adap. SM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 6x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940007
Vaša cena: 120,43 €
Cena: 128,11 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. MM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. MM, Leviton

SKU izdelka :  TT7902004
Vaša cena: 126,39 €
Cena: 134,46 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. SM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940010
Vaša cena: 177,11 €
Cena: 188,42 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  LC 12x Quad adap. SM, 48xPigtails SM LC 2m Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 12x Quad adap. SM, 48xPigtails SM LC 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7914003
Vaša cena: 745,79 €
Cena: 793,39 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-6% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. MM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

SKU izdelka :  TT7902005
Vaša cena: 184,34 €
Cena: 196,10 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-6% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. SM, Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940009
Vaša cena: 246,99 €
Cena: 262,75 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični panel 48cm  LC 24x Duplex SC Simplex, prazen KELine_1.jpg

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen KELine

SKU izdelka :  TT7940012
Vaša cena: 42,94 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

SKU izdelka :  TT7940006
Vaša cena: 65,78 €
Cena: 69,98 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  SC  8x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm SC 8x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2321100
Vaša cena: 70,85 €
Cena: 75,37 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-6% Optični panel 48cm  SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2321200
Vaša cena: 87,35 €
Cena: 92,93 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  SC 12x Simplex adap. MM, OM2 Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm SC 12x Simplex adap. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT7913001
Vaša cena: 94,57 €
Cena: 100,61 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju
-6% Optični panel 48cm  SC 48x duplex adap. 2U, prazen, siv EFB_1.jpg

Optični panel 48cm SC 48x duplex adap. 2U, prazen, siv EFB

SKU izdelka :  TT7940017
Vaša cena: 60,18 €
Cena: 64,03 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  ST  6x adapter, MM, OM2 Leviton_1.jpg

Optični panel 48cm ST 6x adapter, MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2320700
Vaša cena: 100,66 €
Cena: 107,09 €
Cena / kg:
Pri dobavitelju

Dostava

  • Dostava 3,30€ (Pošta Slovenije)
  • Brezplačna ob naročilu nad 99,00€
  • Brez provizije za plačila po povzetju!
hitra dostava

Dobava po naročilu!

  • Dobava artiklov po naročilu!
  • Za konkurenčno ponudbo pišite na:
  • info@fotojama.com
kontaktni podatki fotojama

Enostavna plačila

  • Plačilo po povzetju - brez provizije
  • Plačilo TRR
  • s skeniranjem QR kode v spletni banki
plačilo s qr kodo