We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optika

Razvrsti po:
Rezultati 145 - 168 od 325
-5% Optični patch SM PK-9 LC|LC 50m EFB

Optični patch SM PK-9 LC|LC 50m EFB

SKU izdelka :  TT7950079
Prodajna cena: 39,16 €
Cena z DDV: 41,20 €
Cena / kg:
Na zalogi
-5% Optični patch MM 50.0 LC|LC  30m EFB

Optični patch MM 50.0 LC|LC 30m EFB

SKU izdelka :  TT7950084
Prodajna cena: 29,19 €
Cena z DDV: 30,72 €
Cena / kg:
Na zalogi
-5% Optični patch MM 50.0 LC|LC OM3 50m EFB

Optični patch MM 50.0 LC|LC OM3 50m EFB

SKU izdelka :  TT7950082
Prodajna cena: 81,85 €
Cena z DDV: 86,12 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 04x50 Multimode OM2 200m KeLine

Kabel Optični 04x50 Multimode OM2 200m KeLine

SKU izdelka :  TT7901021
Prodajna cena: 140,47 €
Cena z DDV: 150,85 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 08x08 Singlemode OS2 100m KeLine

Kabel Optični 08x08 Singlemode OS2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901026
Prodajna cena: 79,47 €
Cena z DDV: 85,34 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB

Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB

SKU izdelka :  TT7918009
Prodajna cena: 14,43 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  LC 12x Duplex adap. SM, Leviton

Optični panel 48cm LC 12x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940010
Prodajna cena: 128,55 €
Cena z DDV: 136,76 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

SKU izdelka :  TT7902005
Prodajna cena: 133,60 €
Cena z DDV: 142,13 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940001
Prodajna cena: 171,79 €
Cena z DDV: 182,60 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični panel DIN Rail 8xLC|DX Digitus

Optični panel DIN Rail 8xLC|DX Digitus

SKU izdelka :  TT7940016
Prodajna cena: 13,60 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 LC|ST 10m Digitus

Optični patch MM 50.0 LC|ST 10m Digitus

SKU izdelka :  TT7909036
Prodajna cena: 12,51 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični patch MM 50.0 LC-FC 2m Leviton

Optični patch MM 50.0 LC-FC 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7909006
Prodajna cena: 19,09 €
Cena z DDV: 20,31 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 ST|SC  3m Digitus

Optični patch MM 50.0 ST|SC 3m Digitus

SKU izdelka :  TT7903033
Prodajna cena: 9,71 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični patch MM 50.0 ST|ST  1m Digitus

Optični patch MM 50.0 ST|ST 1m Digitus

SKU izdelka :  TT7903037
Prodajna cena: 7,77 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični patch SM PK-9 SC-SC  3m Duplex Leviton

Optični patch SM PK-9 SC-SC 3m Duplex Leviton

SKU izdelka :  TT7904029
Prodajna cena: 19,96 €
Cena z DDV: 21,23 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični patch SM PK-9 SC-SC  5m Duplex Leviton

Optični patch SM PK-9 SC-SC 5m Duplex Leviton

SKU izdelka :  TT7904030
Prodajna cena: 22,31 €
Cena z DDV: 23,74 €
Cena / kg:
Na zalogi
-5% Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m EFB 12kos

Optični patch pigtail SM ZK-9 LC 2m EFB 12kos

SKU izdelka :  TT7955013
Prodajna cena: 30,61 €
Cena z DDV: 32,21 €
Cena / kg:
Na zalogi
-5% Optični patch SM PK-9 LC|LC 20m EFB

Optični patch SM PK-9 LC|LC 20m EFB

SKU izdelka :  TT7950076
Prodajna cena: 21,69 €
Cena z DDV: 22,83 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 04x50 Multimode OM2 100m KeLine

Kabel Optični 04x50 Multimode OM2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901020
Prodajna cena: 73,75 €
Cena z DDV: 79,20 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 08x50 Multimode OM2 100m KeLine

Kabel Optični 08x50 Multimode OM2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901022
Prodajna cena: 119,97 €
Cena z DDV: 128,84 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 08x50 Multimode OM2 200m KeLine

Kabel Optični 08x50 Multimode OM2 200m KeLine

SKU izdelka :  TT7901023
Prodajna cena: 226,98 €
Cena z DDV: 243,76 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Kabel Optični 08x08 Singlemode OS2 200m KeLine

Kabel Optični 08x08 Singlemode OS2 200m KeLine

SKU izdelka :  TT7901027
Prodajna cena: 147,63 €
Cena z DDV: 158,54 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC duplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916002
Prodajna cena: 7,16 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični panel 48cm   prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 simplex Digitus

Optični panel 48cm prazen čelna plošča 24xSC, LC, E2000 simplex Digitus

SKU izdelka :  TT7916006
Prodajna cena: 7,26 €
Cena / kg:
Na zalogi

Kontaktni podatki




 

e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

 

Sledi nam

facebook1

instagram1

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form