We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 
minishot

Optika

Razvrsti po:
Rezultati 25 - 48 od 326
Kabel Optični 12x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Kabel Optični 12x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901005
Prodajna cena: 0,82 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 12x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

Kabel Optični 12x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901014
Prodajna cena: 1,15 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 12x50 Multimode UNI OM3 Leviton

Kabel Optični 12x50 Multimode UNI OM3 Leviton

SKU izdelka :  TT7901015
Prodajna cena: 2,42 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 12x50(0.9mm) Multimode UNI Leviton

Kabel Optični 12x50(0.9mm) Multimode UNI Leviton

SKU izdelka :  TT7901001
Prodajna cena: 1,93 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel Optični 24x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

Kabel Optični 24x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901009
Prodajna cena: 1,28 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 24x50 Multimode UNI OM3 Leviton

Kabel Optični 24x50 Multimode UNI OM3 Leviton

SKU izdelka :  TT7901018
Prodajna cena: 4,32 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 24x50(0.9mm) Multimode UNI Leviton

Kabel Optični 24x50(0.9mm) Multimode UNI Leviton

SKU izdelka :  TT7901006
Prodajna cena: 2,93 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 48x08 (4x12) Singlemode, OS2 MTE02 Leviton

Kabel Optični 48x08 (4x12) Singlemode, OS2 MTE02 Leviton

SKU izdelka :  TT7901010
Prodajna cena: 5,67 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel Optični 72x08 (6x12) Singlemode, OS2 MTE02 Leviton

Kabel Optični 72x08 (6x12) Singlemode, OS2 MTE02 Leviton

SKU izdelka :  TT7901011
Prodajna cena: 6,22 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-9% Optična omarica nadometna dvokrilna Triton

Optična omarica nadometna dvokrilna Triton

SKU izdelka :  TT7910001
Prodajna cena: 108,40 €
Cena z DDV: 118,88 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Optična- Splice kaseta PRO pokrov kasete EFB

Optična- Splice kaseta PRO pokrov kasete EFB

SKU izdelka :  TT7918010
Prodajna cena: 3,75 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Optična- Splice kaseta PRO za 24 vlaken EFB

Optična- Splice kaseta PRO za 24 vlaken EFB

SKU izdelka :  TT7918011
Prodajna cena: 7,50 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

Optična- Splice kaseta za 12x vlakno Digitus

SKU izdelka :  TT7918001
Prodajna cena: 3,12 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus

Optična- Splice kaseta za 24x vlakno Digitus

SKU izdelka :  TT7918002
Prodajna cena: 2,54 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB

Optična- Zaščita zvara silikonska 45mm (pak|100) EFB

SKU izdelka :  TT7918009
Prodajna cena: 14,43 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optična- Zaščita zvara silikonska 60mm (pak|100) EFB

Optična- Zaščita zvara silikonska 60mm (pak|100) EFB

SKU izdelka :  TT7918008
Prodajna cena: 14,10 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801026
Prodajna cena: 2,09 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

Optični adapter I člen LC Duplex Multimode, Leviton

SKU izdelka :  TT7907004
Prodajna cena: 5,92 €
Cena / kg:
Na zalogi
-5% Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak|12)

Optični adapter I člen LC Duplex OM3 Multimode, EFB (pak|12)

SKU izdelka :  TT7930006
Prodajna cena: 36,00 €
Cena z DDV: 37,88 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen LC Duplex Singlemode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801014
Prodajna cena: 2,04 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

Optični adapter I člen LC Quad Singlemode, EFB

SKU izdelka :  TT7930010
Prodajna cena: 7,42 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Multimode, Digitus

SKU izdelka :  TT7930002
Prodajna cena: 1,63 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

Optični adapter I člen SC Duplex Singlemode, Digitus

SKU izdelka :  TT7801012
Prodajna cena: 1,77 €
Cena / kg:
Na zalogi
Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

Optični adapter I člen SC Simplex Singlemode, Leviton

SKU izdelka :  TT7907002
Prodajna cena: 2,42 €
Cena / kg:
Dobavljivo

Kontaktni podatki




 

e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

 

Sledi nam

facebook1

instagram1

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form