We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optika

Razvrsti po:
Rezultati 313 - 325 od 325
-6% Pretvornik FO-FO 10|100|1000 SC Digitus Multimode|Singlemode

Pretvornik FO-FO 10|100|1000 SC Digitus Multimode|Singlemode

SKU izdelka :  TT7948025
Prodajna cena: 60,06 €
Cena z DDV: 63,84 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Pretvornik FO-FO 10|100|1000 SFP prazen Digitus Multimode|Singlemode

Pretvornik FO-FO 10|100|1000 SFP prazen Digitus Multimode|Singlemode

SKU izdelka :  TT7948026
Prodajna cena: 71,10 €
Cena z DDV: 75,58 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC Multimode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102017
Prodajna cena: 100,49 €
Cena z DDV: 106,81 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7948029
Prodajna cena: 73,52 €
Cena z DDV: 78,14 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7948030
Prodajna cena: 82,34 €
Cena z DDV: 87,52 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC Singlemode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7948002
Prodajna cena: 103,18 €
Cena z DDV: 109,67 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Pretvornik FO-UTP 10|100 SC Digitus Multimode

Pretvornik FO-UTP 10|100 SC Digitus Multimode

SKU izdelka :  TT7948007
Prodajna cena: 34,38 €
Cena z DDV: 36,54 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Pretvornik FO-UTP 10|100 SC Digitus Singlemode

Pretvornik FO-UTP 10|100 SC Digitus Singlemode

SKU izdelka :  TT9102020
Prodajna cena: 32,01 €
Cena z DDV: 34,03 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Pretvornik FO-UTP 10|100 ST Digitus Multimode

Pretvornik FO-UTP 10|100 ST Digitus Multimode

SKU izdelka :  TT7948005
Prodajna cena: 35,70 €
Cena z DDV: 37,94 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Pretvornik FO-UTP 10|100|1000 SFP prazen Digitus

Pretvornik FO-UTP 10|100|1000 SFP prazen Digitus

SKU izdelka :  TT7948006
Prodajna cena: 80,29 €
Cena z DDV: 85,34 €
Cena / kg:
Na zalogi
-2% Pretvornik FO-UTP 10|100|1000 SFP prazen RBFTC11 Mikrotik

Pretvornik FO-UTP 10|100|1000 SFP prazen RBFTC11 Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948011
Prodajna cena: 39,08 €
Cena z DDV: 39,87 €
Cena / kg:
Na zalogi
-2% Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC 10Giga Mikrotik S+RJ10

SKU izdelka :  TT7948018
Prodajna cena: 66,80 €
Cena z DDV: 68,15 €
Cena / kg:
Na zalogi
Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

Pretvornik RJ45 SFP Mini-GBIC Gigabit Mikrotik S-RJ01

SKU izdelka :  TT7948021
Prodajna cena: 29,83 €
Cena / kg:
Na zalogi

Kontaktni podatki




 

e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

 

Sledi nam

facebook1

instagram1

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form