We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 
minishot

Optika

Razvrsti po:
Rezultati 73 - 96 od 326
-4% Optični panel 48cm  LC 12x Quad adap. SM, 48xPigtails SM LC 2m Leviton

Optični panel 48cm LC 12x Quad adap. SM, 48xPigtails SM LC 2m Leviton

SKU izdelka :  TT7914003
Prodajna cena: 837,30 €
Cena z DDV: 872,18 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. MM, Leviton

SKU izdelka :  TT7902005
Prodajna cena: 133,60 €
Cena z DDV: 142,13 €
Cena / kg:
Na zalogi
-7% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. prazen KELine

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. prazen KELine

SKU izdelka :  TT7940012
Prodajna cena: 38,06 €
Cena z DDV: 40,87 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex adap. SM, Leviton

Optični panel 48cm LC 24x Duplex adap. SM, Leviton

SKU izdelka :  TT7940009
Prodajna cena: 178,39 €
Cena z DDV: 189,77 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Optični panel 48cm  LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

Optični panel 48cm LC 24x Duplex SC Simplex, prazen Leviton

SKU izdelka :  TT7940006
Prodajna cena: 44,15 €
Cena z DDV: 46,97 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  SC  8x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm SC 8x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2321100
Prodajna cena: 67,43 €
Cena z DDV: 71,74 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Optični panel 48cm  SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm SC 12x Duplex adapt. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2321200
Prodajna cena: 75,58 €
Cena z DDV: 80,40 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  SC 12x Simplex adap. MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm SC 12x Simplex adap. MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT7913001
Prodajna cena: 68,12 €
Cena z DDV: 72,47 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-5% Optični panel 48cm  SC 48x duplex adap. 2U, prazen, siv EFB

Optični panel 48cm SC 48x duplex adap. 2U, prazen, siv EFB

SKU izdelka :  TT7940017
Prodajna cena: 54,44 €
Cena z DDV: 57,28 €
Cena / kg:
Na zalogi
-5% Optični panel 48cm  SC 48x duplex adap. 2U, prazen, siv EFB

Optični panel 48cm SC 48x duplex adap. 2U, prazen, siv EFB

SKU izdelka :  TT7940018
Prodajna cena: 62,55 €
Cena z DDV: 65,82 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm  ST  6x adapter, MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm ST 6x adapter, MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2320700
Prodajna cena: 63,94 €
Cena z DDV: 68,02 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Optični panel 48cm  ST 12x adapter, MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm ST 12x adapter, MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2320800
Prodajna cena: 77,92 €
Cena z DDV: 82,90 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Optični panel 48cm  ST 24x adapter, MM, OM2 Leviton

Optični panel 48cm ST 24x adapter, MM, OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT2320900
Prodajna cena: 103,11 €
Cena z DDV: 109,70 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Optični panel 48cm LC  6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Optični panel 48cm LC 6x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

SKU izdelka :  TT7914000
Prodajna cena: 152,09 €
Cena z DDV: 161,65 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

SKU izdelka :  TT7914001
Prodajna cena: 175,95 €
Cena z DDV: 187,03 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Optični panel 48cm LC 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940001
Prodajna cena: 171,79 €
Cena z DDV: 182,60 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

SKU izdelka :  TT7914002
Prodajna cena: 242,15 €
Cena z DDV: 257,38 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM3 Digitus

SKU izdelka :  TT7940002
Prodajna cena: 285,80 €
Cena z DDV: 303,78 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM4 Digitus

Optični panel 48cm LC 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM4 Digitus

SKU izdelka :  TT7940004
Prodajna cena: 269,73 €
Cena z DDV: 286,70 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm SM LC  6x adapter Opt.kaseta, Pigtails OS2 Digitus

Optični panel 48cm SM LC 6x adapter Opt.kaseta, Pigtails OS2 Digitus

SKU izdelka :  TT7940020
Prodajna cena: 136,87 €
Cena z DDV: 145,49 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Optični panel 48cm SM LC 12x adapter Opt.kaseta, Pigtails OS2 Digitus

Optični panel 48cm SM LC 12x adapter Opt.kaseta, Pigtails OS2 Digitus

SKU izdelka :  TT7940019
Prodajna cena: 160,11 €
Cena z DDV: 170,19 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Optični panel 48cm SM LC 24x adapter Opt.kaseta, Pigtails OS2 Digitus

Optični panel 48cm SM LC 24x adapter Opt.kaseta, Pigtails OS2 Digitus

SKU izdelka :  TT7940021
Prodajna cena: 251,94 €
Cena z DDV: 267,79 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-6% Optični panel 48cm ST 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Optični panel 48cm ST 12x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

SKU izdelka :  TT7902009
Prodajna cena: 101,75 €
Cena z DDV: 108,15 €
Cena / kg:
Na zalogi
-6% Optični panel 48cm ST 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

Optični panel 48cm ST 24x adapter Opt. kaseta, Pigtails OM2 Digitus

SKU izdelka :  TT7902010
Prodajna cena: 154,85 €
Cena z DDV: 164,60 €
Cena / kg:
Na zalogi

Kontaktni podatki




 

e-mail: Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled.
tel: +386(0)40-386-687 (9h-19h)

 

Sledi nam

facebook1

instagram1

Prijavi se na novičke

Nasveti, novosti in popusti že ob prijavi!

Please enable the javascript to submit this form