040/386-687 (9h-18h)
 
 x 

Pretvorniki

Rezultati 1 - 24 od 32
Sveže
Kabel  QSFP+ 1m Mikrotik

Kabel QSFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948031
Prodajna cena: 30,89 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Kabel  SFP+ 1m Mikrotik

Kabel SFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948010
Prodajna cena: 29,88 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Kabel  SFP+ 3m Mikrotik

Kabel SFP+ 3m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948016
Prodajna cena: 40,32 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Kabel  SFP+ 5m aktivni Mikrotik

Kabel SFP+ 5m aktivni Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948028
Prodajna cena: 52,26 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO QSFP+ 40Giga Multimode Mikrotik Q+85MP01D

Pretvornik FO QSFP+ 40Giga Multimode Mikrotik Q+85MP01D

SKU izdelka :  TT9803099
Prodajna cena: 56,68 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Multimode Mikrotik S+85DLC03D

SKU izdelka :  TT7948015
Prodajna cena: 56,75 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Giga Singlemode Mikrotik S+31DLC10D

SKU izdelka :  TT7948014
Prodajna cena: 141,40 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G  (set|2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-10G (set|2kos)

SKU izdelka :  TT7948022
Prodajna cena: 49,14 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-10G (set|2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC 10Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-10G (set|2kos)

SKU izdelka :  TT7948027
Prodajna cena: 109,58 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102014
Prodajna cena: 26,49 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Mikrotik S-85DLC05D

SKU izdelka :  TT7948001
Prodajna cena: 17,08 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set|2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Multimode Ubiquiti UF-MM-1G (set|2kos)

SKU izdelka :  TT7948017
Prodajna cena: 22,68 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode 1310 Delock

SKU izdelka :  TT7948012
Prodajna cena: 31,26 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-31DLC20D

SKU izdelka :  TT7948008
Prodajna cena: 22,92 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set|2)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Mikrotik S-3553LC20D (set|2)

SKU izdelka :  TT7948009
Prodajna cena: 68,52 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G  (set|2kos)

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Gigabit Singlemode Ubiquiti UF-SM-1G (set|2kos)

SKU izdelka :  TT7948020
Prodajna cena: 30,29 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1310|RX1550 Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1310|RX1550 Digitus

SKU izdelka :  TT9102018
Prodajna cena: 28,15 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Sveže
Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550|RX1310 Digitus

Pretvornik FO SFP Mini-GBIC Simplex SM TX1550|RX1310 Digitus

SKU izdelka :  TT9102016
Prodajna cena: 34,40 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO-FO 10|100 SC Digitus Multimode|Singlemode

Pretvornik FO-FO 10|100 SC Digitus Multimode|Singlemode

SKU izdelka :  TT7948024
Prodajna cena: 50,63 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Sveže
Pretvornik FO-FO 10|100|1000 SC Digitus Multimode|Singlemode

Pretvornik FO-FO 10|100|1000 SC Digitus Multimode|Singlemode

SKU izdelka :  TT7948025
Prodajna cena: 58,22 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Sveže
Pretvornik FO-FO 10|100|1000 SFP prazen Digitus Multimode|Singlemode

Pretvornik FO-FO 10|100|1000 SFP prazen Digitus Multimode|Singlemode

SKU izdelka :  TT7948026
Prodajna cena: 68,93 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Sveže
Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC Multimode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC Multimode Digitus

SKU izdelka :  TT9102017
Prodajna cena: 97,42 €
Cena / kg:
Na zalogi
Sveže
Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7948029
Prodajna cena: 71,26 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Sveže
Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

Pretvornik FO-UTP 1000|1000 SC simplex Singlemode Digitus

SKU izdelka :  TT7948030
Prodajna cena: 79,82 €
Cena / kg:
Dobavljivo
35mm film za analogni fotofilm 120mm filmi za analogni fotoaparat q Fuji instax square filmi listici fuji instax mini filmi ee fuji instax wide filmi listici Filmi za polaroid originals star polaroidni aparat