We deliver   dostava po sloveniji   izporuka za Hrvatsku   delivery to Eu countries

 x 

Optika

Razvrsti po:
Rezultati 1 - 24 od 340
Kabel  10GB SFP+  0,5m Ubiquiti_1.jpg

Kabel 10GB SFP+ 0,5m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948034
Prodajna cena: 20,98 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel  10GB SFP+  1m Ubiquiti.jpg

Kabel 10GB SFP+ 1m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948032
Prodajna cena: 24,16 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
Kabel  10GB SFP+  5m aktivni Mikrotik_1.jpg

Kabel 10GB SFP+ 5m aktivni Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948028
Prodajna cena: 50,57 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
-6% Kabel  10GB SFP+ 10m Digitus.jpg

Kabel 10GB SFP+ 10m Digitus

SKU izdelka :  TT7948038
Prodajna cena: 71,63 €
Cena z DDV: 76,20 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel 25GB SFP28 0,5m Ubiquiti_1.jpg

Kabel 25GB SFP28 0,5m Ubiquiti

SKU izdelka :  TT7948035
Prodajna cena: 40,99 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel 25GB SFP28 1m Mikrotik.jpg

Kabel 25GB SFP28 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948036
Prodajna cena: 30,10 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel 25GB SFP28 3m Mikrotik.jpg

Kabel 25GB SFP28 3m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948037
Prodajna cena: 39,61 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel 40GB QSFP+ 1m Mikrotik_1.jpg

Kabel 40GB QSFP+ 1m Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948031
Prodajna cena: 31,84 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
Kabel 40GB QSFP+ Brake-Out 4x SFP+ Q+BC0003-S+ Mikrotik_1.jpg

Kabel 40GB QSFP+ Brake-Out 4x SFP+ Q+BC0003-S+ Mikrotik

SKU izdelka :  TT7948033
Prodajna cena: 59,00 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- DUP Leviton_1.jpg

Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- DUP Leviton

SKU izdelka :  TT7901008
Prodajna cena: 0,71 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Dobavljivo
Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton_1.jpg

Kabel Optični 02x08 Singlemode duplex- ZIP Leviton

SKU izdelka :  TT7901002
Prodajna cena: 0,39 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 04x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901003
Prodajna cena: 0,63 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Dobavljivo
-20% Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901024
Prodajna cena: 47,60 €
Cena z DDV: 59,51 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
-15% Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 G.652.D 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 G.652.D 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901034
Prodajna cena: 55,95 €
Cena z DDV: 65,82 €
Cena / kg:
Dobavljivo
-15% Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 G.652.D 200m KeLine.jpg

Kabel Optični 04x09|125 Singlemode OS2 G.652.D 200m KeLine

SKU izdelka :  TT7901035
Prodajna cena: 98,00 €
Cena z DDV: 115,29 €
Cena / kg:
Dobavljivo
Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton_1.jpg

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI Leviton

SKU izdelka :  TT2312000
Prodajna cena: 0,73 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
Kabel Optični 04x50 Multimode UNI OM4 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 04x50 Multimode UNI OM4 Leviton

SKU izdelka :  TT7901028
Prodajna cena: 1,88 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x08 Singlemode Duct Grade UNI OS2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901004
Prodajna cena: 0,72 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
-15% Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 Eca 100m KeLine.jpg

Kabel Optični 08x09|125 Singlemode OS2 Eca 100m KeLine

SKU izdelka :  TT7901032
Prodajna cena: 55,02 €
Cena z DDV: 64,73 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode Duct Grade UNI OM2 Leviton

SKU izdelka :  TT7901013
Prodajna cena: 1,05 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode UNI Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode UNI Leviton

SKU izdelka :  TT7901016
Prodajna cena: 1,11 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode UNI OM3 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode UNI OM3 Leviton

SKU izdelka :  TT7901017
Prodajna cena: 1,98 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Na zalogi
Kabel Optični 08x50 Multimode UNI OM4 Leviton_1.jpg

Kabel Optični 08x50 Multimode UNI OM4 Leviton

SKU izdelka :  TT7901029
Prodajna cena: 3,01 €
Cena / kg:
Na zalogi
Kabel Optični 08x50|125 Multimode Duct Grade UNI KeLine.jpg

Kabel Optični 08x50|125 Multimode Duct Grade UNI KeLine

SKU izdelka :  TT7901019
Prodajna cena: 0,85 €
Cena / kg:
Kakšna je POŠTENA CENA ?

Zdravo, če ponujena cena ni primerna, vpišite ceno, ki vam glede na pobudbo na trgu odgovarja - Naročila oddana s to opombo, obravnavamo kot povpraševanje. Če je le mogoče ustrežem z novo, ugodnejšo, ponudbo.
Dobavljivo

Dostava

  • Dostava 3,90€ (Pošta Slovenije)
  • Brezplačna ob naročilu nad 199,00€
  • Brez provizije za plačila po povzetju!
hitra dostava

Dobava po naročilu!

Vseh možnih artiklov, v objavljenih kategorijah, žal ni mogoče ažurno/konkurenčno objaviti v ponudbo, zato mi zaupajte svoje želje. Lahko presenetim! Dobava foto-video in druge opreme po naročilu.
Za konkurenčno
ponudbo pišite na:
 

info@fotojama.com

 najboljša ponudba fotojamas

Enostavna plačila

Plačilo QR kodo fotojamas